pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Компанія «Проктер енд Гембл Україна» провела відкритий урок для старшокласників

Відкритий урок у загальноосвітній школі 1-3 ступенів № 7 міста Борисполя провели представники компанії «Проктер енд Гембл Україна». Учням старших та випускних класів було запропоновано сучасну інтерактивну презентацію, з якої вони дізналися, як розвивалася, народжувалася та зростала нині всесвітньовідома компанія, які вимоги ставить провідна міжнародна компанія до своїх працівників, яким чином молода людина може потрапити туди на роботу, і які кар’єрні перспективи на неї там очікують.
«Подібні презентації ми зазвичай робимо для студентів старших курсів, - каже Менеджер відділу зовнішніх зв’язків «Проктер енд Гембл Україна» Яна Горохова. - Та на нашу думку, бориспільським старшокласникам, які стоять на порозі нового дорослого життя і невдовзі прийматимуть рішення про вибір майбутньої професії, буде дуже корисно дізнатися, що таке сучасна міжнародна компанія, як вона працює, які перспективи відкриває перед працівниками і які вимоги до них ставить».
Вибір міста і школи не випадковий. Адже саме у Борисполі розташоване підприємство «Тамбрандc Україна», що належить компанії Procter & Gamble. Підприємство добре відоме у місті. У багатьох учнів на ньому працюють батьки, сусіди, знайомі.
Учнів та гостей відкритого уроку привітав заступник міського голови м. Бориспіль Людмила Яхнієнко. На її думку, такі зустрічі дають можливість краще ознайомити шкільну молодь з життям рідного міста, у якому важливу роль відіграє підприємство «Тамбрандc Україна».
На сьогодні компанія Procter & Gamble вже інвестувала у Бориспільський завод понад 34 мільйони доларів. Вона забезпечує понад 800 робочих місць, включаючи 500 штатних працівників та 300 - у компаніях-підрядниках, серед працюючих - 16 інвалідів. Крім того, підприємство вже сплатило понад чверть мільйона гривень податків до бюджету міста та понад 10 мільйонів до державного бюджету України. «Тамбрандc Україна» забезпечує працівникам цікаву та перспективну роботу, гідну оплату та умови праці, соціальний захист, бере активну участь у житті міста.
«Вже котрий рік підприємство здійснює патронат нашої школи. За цей час було надано допомогу у ремонті даху та шкільного автомобіля, а нещодавно ще й здійснено заміну вікон на сучасні, що забезпечать тепло у класах, - каже директор школи Ганна Михайлюк. - Зустріч, що знайомить майбутніх випускників з перспективами працевлаштування у відомій міжнародній компанії, надзвичайно корисна – адже це допоможе у виборі професії та мотивуватиме більш відповідально ставитися до навчання».
Підприємство «Тамбрандс Україна» здійснює виробництво засобів жіночої гігієни та належить до глобальної організаційної структури Procter & Gamble. Майже 80% обсягів його продукції йде на експорт у більш ніж 20 країн світу.

За додатковою інформацією звертатися до Яни Горохової за тел. (044) 492 01 23

Похожие пресс-релизы