pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Компанія «Оболонь» провела дослідження якості життя українців та оголошує про початок конкурсу соціальних проектів

Компанія «Оболонь» завершила проведення всеукраїнського дослідження «Якість українського життя», яке мало на меті визначити рівень вдоволеності українців тими умовами та обставинами життя, що виступають індикаторами його якості. Дослідження проводилось у найбільших містах України методом особистого інтерв’ю. Виявлення найбільш актуальних для жителів українських мегаполісів проблем проводилося шляхом аналізу показників з шести тематичних блоків: проблеми сім’ї та дитинства, галузі освіти, медицини, українського спорту та сфери підтримки здорового способу життя, проблеми культурологічного та етичного характеру, проблеми, пов’язані із соціальним захистом та екологією. Окремим блоком стояли питання, присвячені соціальним ініціативам організацій та компаній.

Дане дослідження було проведене в рамках одного з векторів масштабної соціальної програми компанії «Оболонь» під назвою «Якість українського життя». Ядром програми є Всеукраїнський конкурс соціальних проектів, перший тур якого розпочався в жовтні 2007 року і триватиме шість місяців. Не пізніше 1 червня 2008 року будуть оголошені фіналісти конкурсу у семи номінаціях: сім’я та діти; освіта та наука; медицина й охорона здоров’я; спорт і здоровий спосіб життя; підтримка соціально незахищених верств населення; культура та захист прав і свобод; умови життя та екологія. Ці номінації були розроблені на основі рейтингу актуальності проблем, виявлених у ході дослідження. Переможцям конкурсу компанія «Оболонь» надаватиме фінансову та організаційну допомогу для успішного втілення їхніх ідей.

Олександр Слободян, президент компанії «Оболонь»: Проведення незалежного дослідження з метою виявлення найбільш актуальних для українського суспільства проблем є логічним продовженням соціальної діяльності нашої компанії. «Оболонь» вирішила самостійно проаналізувати, що саме найбільше хвилює людей у їхньому повсякденному житті, і, спираючись на ці висновки, окреслити ряд тих умов та обставин життя населення, що потенційно можуть бути покращені силами самих громад, благочинних організацій, а також соціально відповідального бізнесу. Ми сподіваємося, що конкурс набуде значної популярності серед соціально активної громадськості» .

Похожие пресс-релизы