pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Асоціація виробників мінеральних та питних вод України провела ІІІ зустріч членів та експертів галузі

19 грудня 2012 року Асоціація виробників мінеральних та питних вод України (АВМПВУ) в останнє у цьому році зібрала своїх членів та експертів галузі. Асоціація веде активну суспільно- галузеву діяльність з метою забезпечення Українських виробників актуальною інформацією та корисними новинами.

Наприкінці 2012 року Асоціація виробників мінеральних та питних вод України втретє зібрала галузеву спільноту для підведення підсумків першого року роботи та розгляду питань, що не можна відкладати на наступний рік. На зустрічі буди присутні:
- заступник директора відділу гігієни та токсиколого-гігієнічної експертизи харчових продуктів Подрушняк Анатолій Евгенович;
- директор Ліги виробників харчових продуктів Генадій Кузнєцов;
- технічний директор «Кока-Кола Украина Лімітед» Марина Фіткевич;
- представник ЗАТ «Ерлан» Євгеній Субоч;
- президент Асоціації бутильованих вод України Ігор Пастух;
- менеджер з управління системами якості IDS Group Ukraine Оксана Бамбура;
- керівник Державного центру стандартизації ф контролю якості природних та преформованих засобів українського НДІ медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України доктор хімічних наук Некіпелова Олена Михайлівна;
- директор з юридичних питань ООО «Еконія» Скляренко Олександр Олександрович;
- експерт Асоціації виробників мінеральних та питних вод України Крицька Евгенія Миколаївна;
- директор ООО "Чиста Вода" Клочков Миколай Іванович;
- головний технолог ПрАТ «ІДС Аква Сервіс» Бухамед Олена.

На початку зустрічі, Оксана Бамбура, віце-президент Асоціації, звітувала щодо проведеної у 2012 році роботи. Також до організаційних питань були винесені робота та потенціал сайту Асоціації: компанії вирішили сформувати робочу групу з підготовки корисної інформації, як для виробників, так і для споживачів.

Ігор Пастух, Президент Асоціації бутильованих вод України, підняв дуже актуальне для виробників питання, щодо полікарбонаду – матеріалу з якого виготовляються пляшки для бутильованої води формату HOD. У запропонованій експертам презентації були висвітленні сильні та слабкі сторони цього матеріалу, а також представлені перспективи переходу галузі на принципово нові полімерні матеріали.

Згодом експерти перейшли до основного питання - обговорення участі Асоціації у виконанні пункту 104.1.8 національного плану дій «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», а саме свого бачення гігієнічних вимог до води питної та мінеральної та гармонізації законодавства України з директивами Європейського союзу №2005\54\ЕС, №98\83\ЕС та №2003\40\ЕС. На засіданні було представлено перший ескіз документу, що на думку виробників гармонізує вітчизняні вимоги з вимогами Європейських директив.

Крицька Евгенія Миколаївна, експерт Асоціації, підняла актуальне питання щодо нового реєстру ДКПП та відображення в ньому тих видів продукції, які відносяться до сфери виробництва членів Асоціації.

Керівник Державного центру стандартизації і контролю якості природних та преформованих засобів Українського НДІ медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України Некіпелова Олена Михайлівна розповідала про події у галузі виробників природних мінеральних вод та про роботу, що проводить НДІ курортології для створення методичних рекомендацій та розробки практичних посібників для фахівців галузі. Присутні відмітили, що Асоціація і наукові установи мають працювати разом у напрямку підвищення рівня вітчизняних виробників питних та мінеральних вод України.

Спільним рішенням Ради до складу Асоціації виробників мінеральних та питних вод України було прийнято Український НДІ медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України та ТОВ ПІІ «Еконія».

«З кожним разом ми збираємо все більше виробників та професіоналів водної галузі. Ми працюємо для споживача, щоб він мав змогу отримати якісну воду, а також розробляємо документи, що сприятимуть підвищенню рівня роботи виробників питної та мінеральної води України» - зазначила Оксана Бамбура, віце-президент Асоціації мінеральних та питних вод України.

Наприкінці зустрічі були прийняті рішення:
- розпочати інформування членів та експертів галузі щодо змін у реєстрі кодів ДКПП на продукцію, що стосується галузі за допомогою сайту Асоціації;
- затвердити склад робочої групи з підготовки проекту документу згідно пункту 104.1.8 національного плану дій «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», а саме свого бачення гігієнічних вимог до води питної та мінеральної з метою гармонізації законодавства України з Директивами ЕС №2005\54\ЕС ,№ 98\83\ЕС та №2003\40\ЕС;
- наступну зустріч членів та експертів Асоціації призначити на кінець січня 2013 року.

Похожие пресс-релизы