pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Стартує перша українська Агрошкола

17 молодих спеціалістів зроблять перший крок до МВА в агрономії
Україні потрібні професіонали сільськогосподарської галузі, які вміють ефективно управляти земельними ресурсами. Тому Агрохолдинг «Мрія» започатковує піврічну Агрошколу – фактично міні-університет. В ньому навчатимуться випускники агровузів та молоді спеціалісти, які вже 2-3 роки попрацювали в агросфері.
В Агрошколі створено кращі умови для навчання: сучасне обладнання, досвідчені українські та іноземні спеціалісти. 20-річний досвід «Мрії» навчить останнім технологіям та новинкам: насіннєве виробництво, техніка з GPS навігацією, елеватори, картоплесховища. Студенти Агрошколи отримають унікальні знання, які є тільки у «Мрії».
Студенти вивчатимуть фізіологію с/г культур, насінництво, гербологію, ентомологію, фітопатологію, фітофармаекологію, с/г машини, землеробство, технології вирощування зернових та технічних культур, бобових та ріпаку. Вони ознайомляться з новинками сільськогосподарської техніки з Голандії, Німеччини, Чехії, США, Польщі та Франції та залучатимуться до роботи над практичними завданнями у господарстві Агрохолдингу «Мрія».
Навчання триватиме з 4 липня до 29 грудня 2011 року та складатиметься з 12 модулів, випускного іспиту та захисту дипломної роботи. Програма є безкоштовною для студентів та повністю фінансується компанією «Мрія». Слухачі забезпечуватимуться житлом, харчуванням, трансфером до місця навчання та стипендією, яка складатиме 1000 гривень для випускників та до 3000 гривень для спеціалістів з досвідом роботи. За умови успішного складання іспиту та захисту дипломних робіт, слухачі отримають можливість працевлаштування в Агрохолдингу «Мрія».
Важливими критеріями відбору студентів були порядність, відповідальність і бажання розвивати сферу сільського господарства України.
Відбір слухачів до Агрошколи відбувався у 3 етапи. Два тижні проект анонсувався у вузах України та на інтернет-сайтах з працевлаштування. Всього надійшло понад 150 заявок. З-поміж них до півфіналу було відібрано 60 осіб. За результатами фінального відбору (анонімний тест зі знань в агрономії), що відбувся 20 червня 2011р., в Агрошколі навчатимуться 15 студентів-випускників сільськогосподарських факультетів та 2 спеціалісти з досвідом (список переможців можна переглянути тут: mriya.net/career/agrischool).
Викладати в Агрошколі будуть кращі фахівці агрономічної галузі України:
• Лихочвор Володимир Володимирович – доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри технології у рослинництві Львівського національного аграрного університету.
• Шевчук Михайло Йосипович - доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри ботаніки і садово-паркового господарства Волинського національного університету ім. Л. Українки.
• Ретьман Сергій Васильович - доктор сільськогосподарських наук, заступник директора з наукової роботи, завідувач лабораторією фітопатології Інституту захисту рослин УААН, м.Київ.
• Іващенко Олександр Олексійович – заступник директора з наукової роботи Інституту цукрових буряків УААН, член-кореспондент УААН, доктор сільськогосподарських наук, професор, академік Національної аграрної академії України.
• Коць Сергій Ярославович - доктор біологічних наук, професор, заступник директора з наукових питань Інституту фізіології рослин та генетики НАН України.
Віце-президент «Мрія Агрохолдингу» Андрій Гута: «Ми робимо Агрошколу для того, щоб талановита молодь знала про можливості агросфери і свідомо робила вибір професії. Сьогодні сільське господарство розвивається шаленими темпами. І дуже хочеться, щоб молоді люди робили вибір професії свідомо: не виходячи з модно/не модно, а хочу/мрію/бажаю втілити.
Заступник Генерального директора «Мрії» з HR питань Владислава Рутицька: «Ми передивилися весь ринок агроспеціалістів, і ми бачимо жорстку недостачу кваліфікованих агрономів, технологів, інженерів. Тому ми започаткували Агрошколу і вирішили самостійно навчати людей тим технологіям і тим стандартам, які потрібні сьогодні українській галузі сільського господарства».

За додатковою інформацією звертайтесь будь ласка до:
Анастасії Клюковської 063 366 00 88, [email protected]
Довідка:
«Мрія Агрохолдинг» - один з найефективніших виробників сільськогосподарської продукції в Україні. З простої мрії про створення відповідальної компанії, яка б вирощувала і постачала найкращі продукти споживачам, і розпочався в 1992 році цей сімейний бізнес. Компанія виросла з 50 га до 240 000 га. Продукція Агрохолдингу «Мрія» постачається більш ніж у 20 країн світу, в тому числі, і найбільшим харчовим компаніям Європи.
Агрохолдинг «Мрія» має сучасний насінневий завод, парк с/г техніки (понад 600 од.), парк логістичної техніки (більше 700 одиниць), 4 елеваторні комплекси загальною потужністю 410 тис тон.
Компанія хоче зберігати та передавати набутий за 20 років досвід молодому поколінню, що і поклало початок проекту Агрошкола – шестимісячного курсу для українських випускників-агрономів.

Похожие пресс-релизы