pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Сприяння реалізації механізму державно-приватного партнерства в Україні: необхідні кроки з реформування законодавства

Київ, Україна (20 жовтня 2011 р.) – Програма розвитку публічно-приватного партнерства (P3DP) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у співпраці з Комітетом Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України 20 жовтня 2011 р. провели конференцію з питань правового регулювання державно-приватного партнерства (ДПП) в Україні.

В Україні протягом останніх кількох років існує підвищений інтерес до державно-приватного партнерства (ДПП) як механізму залучення приватного інвестиційного капіталу, знань та досвіду для забезпечення послугами, які надаються державними та місцевими органами влади, та утримання та будівництва об’єктів інфраструктури. P3DP представила доповідь та звіт за результатами діагностичного огляду та оцінки існуючих законодавчих та регуляторних умов для реалізації ДПП в Україні, зробленої на замовлення P3DP юридичною компанією Gide Loyrette Nouel із урахуванням кращого світового досвіду. На конференції також було представлено доповіді щодо законодавчих бар’єрів у кількох ключових сферах, у яких муніципалітети на разі розглядають використання механізму ДПП: вуличне паркування, система міського теплозабезпечення та управління твердими побутовими відходами.

Щоб отримати копію звіту із діагностичним оглядом та інші матеріали, презентовані на конференції, просимо звертатися до Олени Маслюківської, керівника напряму навчання та інформаційної підтримки P3DP за телефоном: +38 (044) 279-4481 чи електронною поштою: [email protected].

Американський народ через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу протягом 50 років. В Україні допомога USAID зосереджена на трьох сферах: здоров’я та соціальна трансформація, економічне зростання та демократія й урядування. З 1992 року USAID надало технічну та гуманітарну підтримку Україні вартістю 1,7 мільярдів доларів США. За додатковою інформацією щодо програм USAID в Україні просимо звертатись до Департаменту інформаційної діяльності та комунікації за номером: +38 (044) 492-7101 або відвідати сторінку: http://ukraine.usaid.gov.

Похожие пресс-релизы