pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Кластер цифрової енергетики розпочинає фаховий акселератор «Енергетика сталого розвитку» для студентів

В жовтні цього року стартує студентський фаховий акселератор «Енергетика сталого розвитку», який ініціював, розробив та проведе кластер цифрової енергетики. До кластеру в он-лайн та офф лайн форматах можуть долучитися всі студенти енергетичних спеціальностей з усієї країни. Серед головних тем акселератору – розвиток інфраструктури енергетичних об’єктів, кібербезпека, водневі технології, технології вітро- та сонячної енергетики, сучасні технологічні рішення промислової автоматики.
Наприкінці жовтня цього року на базі ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження Національного університету біоресурсів і природокористування України(НУБіП) стартує акселератор «Енергетика сталого розвитку та проєктна діяльність у повоєнній відбудові країни». Таке рішення було прийнято минулого тижня на засідання ради Кластеру Цифрової енергетики, що відбулася в відокремленому підрозділі «Черкасиобленерго» - «Уманських енергомережах».
«Сьогодні наше завдання – максимально згуртуватися на користь енергетики та фахової підготовки персоналу. Маємо вже зараз якісно підготувати майбутніх спеціалістів енергетичної сфери, підтримувати освітні і наукові заклади. Адже майбутні енергетики повинні бути максимально озброєні знаннями і практичними навичками»,– зазначив голова ради кластеру Олег Самчук.
За словами директора ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження (НУБіП) Віктора Каплуна, акселератор буде йти 7 місяців, два рази на місяць. Прийняти участь у ньому можуть студенти та навіть викладачі всіх вищих навчальних закладів України, а також коледжів. Аселератор розрахований на студентів спеціальностей «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Теплоенергетика», «Автоматизація, комп’ютерні технології та робототехніка». Відповідно до затвердженої радою кластеру програми до тем включено і економічні та правові засади – про стан та перспективи розвитку ринку електроенергії України в умовах воєнного стану розповість очільниця міненерго у 2020 р. Ольга Буславець, правові засади ринку розкриє Олександр Трохимець.
Важливими темами акселератору також стануть питання сучасного розвитку інфраструктури та технологій: розвиток інфраструктури енергетичних об’єктів в контексті smart grid, кібербезпека, водневі технології, технології вітро- та сонячної енергетики, біопаливні технології, сучасні технологічні рішення промислової автоматики, технічні засоби для управління надійністю розподільчих мереж. У якості спікерів будуть запрошені провідні фахівці у вищезазначених сферах, в т.ч. керівника Інституту загальної енергетики Віталія Бабака, директора Інституту відновлюваної енергетики Степана Кудрю, Голову правління Біоенергетичної асоціації україни Георгія Гелетуху, Голову Української водневої ради Олександра Рєпкіна, а також фахівців компаній «Черкасиобленерго», Е-NEXT, ДТЕК ВДЕ, ТОВ «Атмосфера».

Похожие пресс-релизы