pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Чернігівська громада обмінялась досвідом соціально відповідальної діяльності на користь розвитку міста

12 вересня 2007 року Чернігівським прес-клубом за ініціативи Форуму соціально відповідального бізнесу України в рамках всеукраїнської інформаційно-просвітницької програми „Соціальна відповідальність бізнесу у банківській сфері” проведено круглий стіл на тему „Соціальна відповідальність банків та їх роль у соціально-економічному розвитку Чернігівщини”. У заході взяли участь представники провідних банків, влади, громадських організацій та журналісти регіону.
Представник Форуму соціально відповідального бізнесу (м. Київ) Олена Пугач зазначила, що Форум продовжує здійснювати всеукраїнську інформаційно-просвітницьку програму „Соціальна відповідальність бізнесу у банківській сфері”, в рамках якої пройшов круглий стіл в Чернігові. Програма в цьому році вже була реалізована у Харкові, Сімферополі, Львові. Результати круглих столів – це налагодження співпраці між громадою, владою і бізнесом для вирішення гострих соціальних питань своїх регіонів. Круглі столи пройдуть також у Дніпропетровську, Одесі, Донецьку.
В часі круглого столу заступник начальника фінансового управління мерії міста Чернігова Дібрівна Тетяна підкреслила важливість благодійної та соціальної роботи бізнесу, зокрема банків, для громади міста Чернігова.
На круглому столі відбулася презентація книги „Соціальна відповідальність бізнесу в банківській сфері у запитаннях і відповідях”. Ця книга є спільним проектом НАДРА БАНКУ та відомого в Україні PR-фахівця Андрія Куліша. Мета книги – підвищити рівень обізнаності суспільства у галузі соціальної відповідальності банків, проаналізувати український та зарубіжний досвід, надати практичні поради працівникам банків щодо втілення такої стратегії ведення бізнесу тощо. Викладений у книзі фактаж базується на прикладах найближчих країн-сусідів, адже тенденції їхнього соціально-економічного розвитку є близькими до українських.
Директор Чернігівського регіонального управління НАДРА БАНКУ Ткаченко Наталія Миколаївна зазначила, що НАДРА БАНК як підписант Глобального Договору ООН та член Вищої ради Форуму проявляє велику турботу щодо поширення ідеї соціальної відповідальності серед українських банків. „Ми дбаємо про те, щоб українські банки відрізняли соціальну відповідальність від благодійності, вдало реалізовували соціальні програми, підходили до впровадження соціально відповідальної діяльності комплексно. Нашої участі в соціально-економічному житті регіону потребує спільнота і ми маємо про це пам’ятати”, – акцентувала пані Ткаченко. Також вона навела приклади соціально відповідальної діяльності банку в економічній, екологічній та соціальній сферах, серед іншого: створення тарифних пакетів для соціально незахищених груп населення; запровадження екологічної програми „Зелений офіс”; реалізація соціальної програми „Здорові діти у щасливій країні” разом з Всеукраїнським благодійним фондом „Дитячий світ”, Міністерством охорони здоров‘я та Міністерством України у справах сім‘ї, молоді та спорту.
Прикладами своєї соціально відповідальної діяльності поділилися представники інших банківських установ м. Чернігова. Чи не вперше відбулася відверта спільна розмова банків, громадських організацій, владних структур з метою вироблення спільних механізмів співпраці для користі мешканців Чернігівщини.
На завершення учасники круглого столу висловили свої побажання та рекомендації щодо впровадження принципів соціальної відповідальності бізнесу у банківській сфері.

Похожие пресс-релизы