pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

AIESEC проводить прес-конференцію, присвячену закінченню міжнародного проекту «світ без кордонів»

19 серпня 2009р пройшла офіційна прес-конференція з приводу закінчення проекту «Світ без кордонів», який проходив у липні-серпні в Черкасах та області.

«Світ без кордонів» – освітній соціальний проект, основним завданням якого були підвищення рівня володіння англійською мовою, розвиток лідерських якостей та ознайомлення учнів старших класів з існуючими можливостями для здійснення усвідомленого вибору майбутньої професії, а також розвиток культурної толерантності серед української молоді.
Для школярів молодших класів був проведений одноденний виїзний захід «Школа вихідного дня», який став чудовим відкриттям для міста, так проект такого формату проводився вперше.

На прес-конференції виступали стажери-учасники проекту з Польщі, Китаю та Індонезії, які працювали в літніх таборах та проводили різноманітні тренінги та дискусійні клуби. Вони ділилися враженнями від Черкас та спілкування з дітьми, планували майбутні візити до нашого міста та подорожі по Україні.
Партнери AIESEC в Черкасах відзначали успішну співпрацю та позитивне враження від даного проекту.

Підсумовуючи хотілося б подякувати організаторам та учасникам проекту. З нетерпінням чекаємо наступних проектів AIESEC, які будуть не менш цікаві та корисні.

Похожие пресс-релизы