pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Українські делегати відвідають Сполучені Штати Америки для участі у програмі «ВІДКРИТИЙ СВІТ»

24 липня 2007 року, Київ, Україна – Тридцять шість українських делегатів із 15 областей України прибудуть 25 липня до Сполучених Штатів Америки для участі у програмі «Відкритий Світ» (Open World Program), адміністрування якої здійснює незалежний Центр лідерства „Відкритий світ” при Бібліотеці Конгресу США. Серед учасників делегації – мери міст, представники й керівники міських адміністрацій, політологи, постачальники комунальних послуг, працівники виборчих комісій, а також лідери громадських організацій. Вони організовані у дев’ять делегацій, темами для яких стануть місцеве самоврядування та жіноче лідерство.

Візит заплановано з метою ознайомити українських делегатів із прогресивними та прозорими формами управління, бюджетування, планування та практики надання послуг, підтримки та розвитку місцевого бізнесу, а також підбору та навчання працівників – тобто з низкою актуальних питань, які постають перед місцевими органами влади в ході виконання їхніх управлінських обов’язків.

Учасників програми номінували такі відомі організації як Фундація „Україна-США” (U.S.-Ukraine Foundation), Жіночій консорціум України (Women's Consortium of Ukraine), Український Жіночий Фонд (Ukrainian Women's Fund), Ліга професійних жінок (League of Professional Women), а також Посольство США в Україні.

Після дводенної ознайомчої програми у Вашингтоні делегати пройдуть восьмиденні інтенсивні спеціалізовані програми у різних містах Сполучених Штатів Америки. Делегації, які займатимуться питаннями місцевого самоврядування, працюватимуть у містах Де-Мойн (Айова), Літтл Рок (Арканзас), Луїзвіль (Кентуккі) та Омаха (Небраска); учасники ж напрямку жіноче лідерство – у містах Бетлехем (Пенсільванія), Дулут (Міннесота), Нью Орлеан (Луїзіана) та Портленд (Орегон).

В ході візиту делегати зустрінуться із представниками законодавчої гілки влади на державному та місцевому рівнях, представниками виборчих комісій, мерами та працівниками міських адміністрацій, а також із лідерами низки неурядових організацій. Крім того, учасники програми братимуть участь у семінарах з незалежними державними аудиторами, керівниками місцевого рівня, а також у круглих столах у торгівельних палатах та корпораціях з економічного розвитку; брифінгах з посадовцями муніципального рівня та рівня штату, податкових органів. Вони також відвідають місця виконання проектів суспільного та приватного економічного розвитку і познайомляться з представниками місцевого бізнесу. Проживання в американських сім’ях наблизить делегатів до повсякденного життя американської сім’ї та громади.

Місія програми „Відкритий світ” – сприяти взаєморозумінню та надавати можливості для співпраці між Сполученими Штатами та країнами Євразії і Балтії шляхом створення у регіоні об’єднань лідерів, які мали можливість безпосередньо познайомитися з діяльністю демократичного та відповідального уряду США та його системою вільних ринкових відносин. За останні чотири роки близько 500 українців узяли участь у програмі «Відкритий Світ».

Більш детальну інформацію про програму «Відкритий світ» Ви можете знайти на сайті: www.openworld.gov

Похожие пресс-релизы