с помощью сервиса можно бесплатно разместить пресс-релиз вход регистрация   

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Сталлоне представив Україні найзірковіший фільм - «Нестримні»

Минулої суботи, 7 серпня, за сприяння відомого вітчизняного мецената Олександра Онищенка Україну вперше відвідали Сильвестр Сталлоне, Джейсон Стетхем та Дольф Лундгрен. Зірки особисто презентували найочікуванішу стрічку 2010 року – «НЕСТРИМНІ». Партнером української гала-прем’єри фільму у рамках світового туру став міжнародний бренд Nemiroff.

Під час нетривалого перебування у Києві, актори провели спеціальну прес-конференцію для вітчизняних та іноземних ЗМІ, де розповіли про особисті враження від знімального процесу стрічки, та проанонсували вихід «НЕСТРИМНІ 2». Прес-конференцію вже встигли назвати рекордною за кількістю журналістів – більш ніж 500!

Стрічка «Нестримні» (режисер – власне Сильвестр Сталлоне) цікава як сюжетом, так і незвичайним зірковим складом. Вперше у одному фільмі разом зіграли відомі зірки, кумири кількох поколінь – Сильвестр Сталлоне, Арнольд Шварценеггер, Дольф Лундгрен, Брюс Уілліс, Джет Лі, Міккі Рурк та інші. Виходу на великі екрани зіркового пригодницького бойовика глядачі всього світу чекають від самого початку зйомок.

На гала-прем’єру «Нестримні», яка відбулася вечором 7 серпня у кінотеатрі «Україна», прийшли сотні глядачів. Байдужих до приїзду світових зірок залишилось мало: кінотеатр був переповнений глядачами, серед яких було чимало українських зірок шоу-бізнесу, акторів, політиків та інших публічних людей. Зокрема червоною доріжкою перед початком гала-прем’єри пройшлись Остап Ступка, Світлана Лобода, Катерина Серебрянська, Ірина Білик, Яна Клочкова та інші українські знаменитості.

Під час перебування в Києві актори спілкувалися з шанувальниками та мали можливість спробувати страви української кухні, але найспритнішим з усіх виявився легендарний Слай, який відвідав історичні пам’ятки, та залишився в захваті від міста.

Увечері після прем'єри «НЕСТРИМНІ» голлівудські актори відвідали й after-party презентації - «Голлівудську парубочу вечірку» в найбільшому розважальному комплексі Києва. Вечірка викликала не менший ажіотаж, ніж сама гала-прем’єра: бажаючих стати учасниками «Голівудського парубочого вечора» за участі знаменитостей виявились тисячі. Під час вечірки Сталлоне піднявся на сцену, щоб особисто подякувати усім своїм шанувальникам, та розповів, що вражений красою українських дівчат. Зрештою, Сильвестр Сталлоне пообіцяв повернутися в Украйну та особисто презентувати й другу частину стрічки «НЕСТРИМНІ».

То ж, далі буде…

Мрії багатьох шанувальників кіномистецтва здійснилися за підтримки Міжнародної Меценатської організації Олександра Онищенка «TOP Ukraine» та міжнародного бренду Nemiroff.

Похожие пресс-релизы