pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Компанія Dobrodiya візьме участь у виставці PLMA 2023 в Амстердамі

23-24 травня в Амстердамі відбудеться міжнародна виставка PLMA "World of Private Label", яка є найбільшою у світі подією для власних торгових марок. Понад тридцять п'ять років PLMA збирає роздрібних, оптових та інших професіоналів ВТМ разом із виробниками, щоб надати їм можливість представити нові ідеї, допомогти знайти нові продукти та встановити контакти. Щороку у заході беруть участь понад 2600 виробників із 70 країн світу.

Компанія Dobrodiya, яка є одним із найбільших виробників вівсяних пластівців та продукції на зерновій основі під ТМ "Добродія", San Grano, San Granola, WOWOATS, YUMMOJI, а також приватних торгових марок, представить на виставці PLMA "World of Private Label" найінноваційніші пропозиції продуктів та упаковок для власних ТМ.

Запрошуємо на стенд Dobrodiya у RAI International Exhibition and Congress Centre, Hall 4, Stand: 4. B35.

Похожие пресс-релизы