pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

KSG Agro за 9 місяців 2023 р. збільшив EBITDA на 67%, виручку від реалізації на 16%

За три квартали 2023 р. EBITDA агрохолдингу KSG Agro зросла на 67%, а виручка від реалізації на 16%. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу із посиланням на звіт KSG Agro, оприлюднений на Варшавській фондовій біржі.

За три квартали 2023 р. EBITDA агрохолдингу KSG Agro у порівнянні з аналогічним періодом 2022 р. зросла на 67% - 4,5 млн. проти 2,7 млн. долл., а виручка від реалізації на 16% - 11,9 млн. дол. проти 10,2 млн.дол. Прибуток агрохолдингу за цей же період зріс на 1 292% - з 96 тис. дол. до 1 млн. 336 тис. дол. Нагадаємо, що EBITDA – показник, який дорівнює обсягу прибутку до вирахування витрат за відсотками, сплати податків та амортизаційних відрахувань.

«Завдяки правильно обраній стратегії та вертикальній інтеграції холдингу ми навіть в умовах затруднення експорту спрямували значну частину рослинницької продукції на виробництво комбікормів, - коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов. - Нам вдалося, незважаючи на повномасштабну війну, зберегти кістяк професійного колективу, поновити зруйновані логістичні ланцюжки, оновити поголів’я свиней, забезпечити енергонезалежність свинокомплексу, а також організувати експорт, як сільгоспкультур, так і готової продукції з високою доданою вартістю - соняшникової олії - у країни Євросоюзу».

Похожие пресс-релизы