pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Вперше в Україні стартує відбірковий тур проекту для молоді, що прагне розробити рішення проблем у сільському господарстві

Вперше в Україні стартує відбірковий тур проекту для молоді, що прагне розробити рішення проблем у сільському господарстві:
Молодіжний аграрний саміт Youth Ag-Summit 2017 відбудеться у столиці Європи
● Компанія Bayer, спільно з асоціацією Groene Kring і Федерацією молодих фермерів, проведе третій Міжнародний молодіжний аграрний саміт Global Youth Ag-Summit в Брюсселі, Бельгія
● Зацікавлені молоді лідери запрошуються до участі в саміті
● Заявки-есе приймаються до 13 січня 2017 року на сайті www.youthagsummit.com

Київ, 7 вересня 2016 року – Вважаючи на все більше віддалення молоді від сільського господарства і прогнози збільшення чисельності світового населення до десяти мільярдів до 2050 року, стратегічне мислення, довгостроковий підхід і творчий підхід стають вкрай необхідними для розробки рішень, які дозволять наступному поколінню виробників продуктів харчування здолати глобальні аграрні проблеми. Саме тому компанія Bayer і дві бельгійські асоціації молодих фермерів, Groene Kring і Fédération des Jeunes Agriculteurs, запрошують молодих лідерів думок з усього світу подати свої заявки на участь у третьому Міжнародному молодіжному аграрному саміті Global Youth Ag-Summit, який відбудеться з 9 по 13 жовтня 2017 року у Брюсселі, Бельгія.

Близько 100 відібраних молодих делегатів з усього світу обмінюватимуться ідеями, будуть розробляти рішення і брати участь у відкритій дискусії з одного з найскладніших питань у світі: Як нам годувати голодну планету найефективніше ? Щоб подати заявку, молодим людям віком від 18 до 25 років пропонується представити своє еcе, що розкриває бачення основних причин відсутності продовольчої безпеки і можливого впливу цього на зростаюче населення. Тема есе заснована на Цілях сталого розвитку, прийнятих ООН. Ключовими критеріями відбору для участі в саміті будуть здатність продемонструвати оригінальні ідеї і щире прагнення зробити свій внесок у формування майбутнього. Заявки-есе приймаються онлайн до 13 січня 2017 року. Дізнатися більше про процес подачі заявок та саміт можна на сайті www.youthagsummit.com

З цього року амбіційні студенти українських ВНЗів мають можливість позмагатися за участь у цьому саміті, надіславши заявку. Основою для поїздки буде есе, котре оцінюватимуть експерти ТОВ «Байєр», представники наукової спільноти національного університету біоресурсів і природокористування України та інших некомерційних організацій.

У 2015 році делегати з 33 країн склали Декларацію Канберського Міжнародного молодіжного аграрного саміту (Canberra Youth Ag-Declaration),орієнтований на практичні дії план з рекомендаціями про те, як молодь може здійснити максимальний вплив на глобальну продовольчу безпеку. Дана декларація в подальшому була винесена на обговорення Комітету з питань всесвітньої продовольчої безпеки ООН у Римі. «Представляючи 33 країни і привносячи з собою різний досвід і знання, всі 100 делегатів склали унікальні і різноманітні перспективи і обговорили ідеї та шляхи вирішення глобальної продовольчої проблеми. Це було вражаюче – споглядати, як всі ми, сповнені ентузіазму, прийняли виклик і сформували спільне бачення того, як нам прогодувати голодну планету», - згадує Самба Ума Заблон, делегат саміту 2015 року із Кенії, який був обраний зачитати декларацію в ООН. У 2017 році цей рух продовжиться у європейській столиці.

Оцінка знання молодих людей про сільське господарство
Довготермінова мета саміту – надихнути делегатів не просто думати, а діяти, адже дії явно необхідні для підвищення обізнаності молоді про сільське господарство, оскільки багато молодих людей в наші дні далекі від землеробства і мало хто замислюється про те, звідки береться їжа на їхньому столі. Саме тому компанія Bayer ініціювала велике дослідження з метою оцінки сільськогосподарської грамотності молоді в одинадцяти країнах протягом літа 2015 року. Дослідження сільськогосподарської грамотності молоді показало, що переважна більшість молодих людей не мали жодного уявлення про те, коли відбувається дозрівання і збирання врожаю зернових культур. Менше чверті молодих людей з різних країн було відомо, що віск є продуктом тваринного походження. У Великобританії тільки близько чверті опитаних правильно відповіли, що винні сорти винограду дозрівають восени, а кожен другий молодий американець не знав, що спеції є висушеними рослинами. Крім того, дослідження показало, що більш високий рівень освіти не означає більш високий рівень поінформованості в аграрних питаннях.
«Байєр прагне спонукати молодих людей отримувати знання про сільське господарство і надихати нове покоління аграрних стратегів. За допомогою таких ініціатив, як Молодіжний аграрний саміт 2017 (2017 Youth Ag-Summit), стипендіальні програми за аграрними напрямками і експериментальне навчання на базі наших студентських лабораторій і в мережі Інтернет, ми хочемо заохотити молодих людей більше дізнаватися про сталий розвиток сільського господарства і продовольчого постачання, життєво важлива роль у якому відведена науці та інноваціям», - зазначив Бернд Нааф, керівник Управління комерційних справ і комунікацій Bayer.

Про Молодіжний аграрний саміт (Youth Ag-Summit)
Молодіжний аграрний саміт (YouthAg-Summit) є глобальною молодіжною конференцією, націленою надихнути і об'єднати наступне покоління молодих лідерів аграрного сектора і суміжних галузей. 100 молодих лідерів віком від 18 до 25 років зі всього світу зустрічаються на саміті з тим, щоб обмінятися думками і створити відкритий діалог з одного з найскладніших питань у світі: як нагодувати голодну планету? Молодіжний аграрний саміт є складовою частиною програми аграрної освіти і спрямований на підвищення рівня інформованості населення в усьому світі з питань продовольства і сільського господарства.

Більш детальну інформацію про саміт можна знайти на сайті www.youthagsummit.com
Дізнатися більше про програму аграрної освіти можна на сайті : www.ag-education.bayer.com

Про асоціацію Groene Kring
Groene Kring (GK) є асоціацією молодих фермерів у Фландрії (Бельгія), що налічує близько 3500 членів. За допомогою своєї діяльності GK об'єднує молодих фермерів з метою полегшення взаємного обміну інформацією. Крім того, GK організовує заходи по підприємницької освіти і сприяє спадковій передачі сімейного аграрного бізнесу. Асоціація захищає інтереси молодих фермерів на регіональному, національному та міжнародному рівнях. На довершення до всього, діяльність GK спрямована на покращення іміджу сільськогосподарського сектора. Більш детальну інформацію про асоціацію можна знайти на сайті www.groenekring.be

Примітка для редакторів:
Фотографії належної для друку якості можна завантажити з нашого сайту www.news.bayer.com

Телевізійні та мультимедійні редактори можуть безкоштовно завантажити або замовити оновлену відеоінформацію про компанію Bayer на сайті www.tv-footage.bayer.com

Bayer: наука заради кращого життя
Bayer – це міжнародна компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме - охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей та покращення якості їхнього життя. Bayer є соціально відповідальною та етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. У 2015 фінансовому році Група налічувала близько 117 000 працівників, а обсяг продажів становив 46,3 мільярда євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,6 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки 4,3 мільярда євро. Вищезазначені показники включають в себе також відповідні дані підрозділу високотехнологічних матеріалів, який було виведено на фондовий ринок під назвою Covestro (6 жовтня 2016 року): www.bayer.com
Прогностичні заяви
Цей прес-реліз може містити прогностичні заяви, складені виходячи з існуючих припущень та прогнозів зі сторони керівництва компанії Bayer. Будь-які відомі або невідомі ризики, невизначеність та інші фактори можуть призвести до істотних розходжень між фактичними результатами майбутніх періодів, фінансовою ситуацією, розвитком або діяльністю компанії та наданими тут оцінками. Ці фактори охоплюють також і дані, що обговорювалися у відкритих звітах компанії Bayer, які можна знайти на веб-сайті компанії Bayer за посиланням www.bayer.com Компанія не несе жодної відповідальності за оновлення таких прогностичних заяв або узгодження їх з подіями чи обставинами в майбутньому.

Контакти для медіа:
Чечель Катерина
Тел.: +380442203300
Email: [email protected]

Похожие пресс-релизы