pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Дефіле для львівських модниць. Український дизайнер Роксолана Богуцька влаштовує показ прет-а-порте у Львові

Роксолана Богуцька, дизайнер, чиє ім’я та бренд притягують увагу фахівців світу моди, представила колекцію у рідному місті.
Дефіле відбулося в Будинку Вчених, який є одним з найулюбленіших місць дизайнера та стіни якого, на думку авторки, найкраще відтворюють атмосферу справжнього салонного показу у стилі prêt-a-porter de luxe.
Роксолана Богуцька запропонувала світським львів’янкам оцінити її колекцію весна-літо 2008, що була представлена на Fashion-week Ukraine Spring/Summer ‘2008. Також дизайнерка, вперше в Україні, представила колекцію сезону осінь-зима 2008. Створена на замовлення компанії «Тикаферлюкс», ця хутряна колекція вже побувала на світовому подіумі у Мілані (Італія).
Колекція містить багато дорогого та вишуканого хутра (норка, шиншила, каракуль, чорнобурка, соболь) поєднаного з шкірою змії, лосося та шкіряними лаковими вставками. Натуральну кольорову гаму ансамблю задають природні барви так званого м’якого золота. Силует відповідає модним трендам цього сезону, адже в ньому використано модний дизайн та нестандартне поєднання відмінних видів хутра з різною довжиною ворса.
Колекція весна/літо 2008 витримана у вінтажному стилі. Основою кожного образу стали елементи української вишивки.
За кольоровою гамою колекція поділяється на два блоки. Перший – більш стриманий, в ньому використано елементи борщівської вишивки з рослинним орнаментом та приглушеними кольорами. Другий блок додає колекції барв та життєрадісного настрою, тут панує буковинська вишивка. Яскрава, з елементами бісерного ткацтва, виконана на жоржетових тканинах і шовку, вона додає динаміки і гламурності образу.
Авторка зауважує, що з задоволенням працювала над колекцією, адже її надихав власний творчий ювілей. У 2007 році дизайнер відзначає десять років творчої діяльності.
«Такі речі можна представляти не лише в Україні, але й на сучасних світових подіумах. Коріння нашої вишиванки дуже древнє, тому роботи виглядають не лише красиво, але й цікаво, крім того, вони відповідають сучасним напрямкам в дизайні. Я з задоволенням дарую цю колекцію моїм шанувальникам, деякі клієнти співпрацюють зі мною з самого початку і їхня увага стимулює мою діяльність» - Роксолана Богуцька.
Довершували вишуканий образ різноманітні аксесуари. Також дизайнерка використала власну лінію сонцезахисних окуляр, які створено спільно з «Оптика нова». Тонко обрамлені шкірою, сонцезахисні окуляри під брендом Роксолани Богуцької, обіцяють бути особливо актуальними цього сезону.

Похожие пресс-релизы