pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Становлення Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Покоління Сильних»

27.03.2010 року в м. Києві, в готелі "Санкт-Петербург" були проведені Установчі збори ВМГО "Покоління Сильних". Були присутні делегати із 16 областей України та координатори центрального апарату організації. Після проведення Установчих зборів необхідні документи було подано до Міністерства юстиції України для проведення офіційної реєстрації Всеукраїнської молодіжної громадської організації.

«Запрошую кожного цілеспрямованого та розуміючого молодого українця до участі в процесі формування команд у всіх регіонах країни. Нам потрібні експерти, активні діячі, креативні молоді люди. Разом ми будемо реалізовувати проекти, створювати молодіжні експертні ради, аналізувати ситуацію в країні, готувати власні реформи. Я закликаю вас бути активними вже сьогодні! Адже сильна молодь – це сильна країна!»: - наголосив Голова ВМГО «Покоління Сильних» Олег Катерняк.

Невдовзі після проведення Установчих зборів молодіжної організації, було відкрито головний офіс ВМГО «Покоління Сильних» у Києві. Центральна Рада організації знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Петрозаводська, буд. 2А, оф. 212 (2-й поверх).

Похожие пресс-релизы