pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

«Укрвинпром» запросив до України Генерального директора найвпливовішої організації у світовій галузі виноробства.

З метою поглиблення зв’язків і співпраці України з Міжнародною Організацією Виноградарства та Виноробства, за ініціативи Української корпорації по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром» та Міністерства Аграрної політики України, до Києва з офіційним візитом прилетів Генеральний директор МОВВ - пан Федеріко Кастеллучі.
Під час свого чотириденного візиту, пан Кастеллуччі провів зустріч з Міністром аграрної політики України Мельником Ю.Ф. та керівництвом корпорації «Укрвинпром» у особі її Генерального директора Мацко О. П. та першого заступника Кучеренко В.М. на якій були підтверджені позиції нашої держави щодо якнайскорішого приєднання до Міжнародної Організації в якості офіційного повноправного членства. Зокрема були обумовленні шляхи вирішення фінансування участі вітчизняних експертів в комісіях, підкомісіях, експертних групах і Виконавчому Комітеті МОВВ.
Згідно запланованої програми, пан Кастеллуччі відвідав Київський завод шампанських вин «Столичний», де йому була презентована продукція заводу. Під час проведеної дегустації, Генеральний директор МОВВ високо оцінив якість ігристого від КЗШВ. Серед запропонованого шампанського, він особливо відмітив вкусові властивості «Мускату Ігристого»
Пан Кастеллуччі висловив свою впевненість у вступі України до організації на правах постійного членства у найближчому майбутньому, це дозволить українським фахівцям галузі приймати більш активну участь у розробці нормативної документації, що надасть нашій державі право користуватись офіційними стандартами та правилами цієї міжнародної організації, які мають юридичну силу у міжнародній торгівлі винами та виноматеріалами і застосовуються при арбітражних спорах.
Варто наголосити на тому, що МОВВ є міжурядовою організацією, яка виступає як консультативний орган для галузей виноградарства та виноробства, рекомендації якої приймаються Європейським співтовариством, підкреслюючи тим самим її вплив на процеси регулювання та торгівлі.
Корпорація «Укрвинпром» об’єднує быльшість вітчизняних виробників винограду, високоякісних тихих та ігристих вин, шампанського і коньяків. Підприємства, що входять до корпорації, виробляють більше половини винограду від загального валового збору в Україні, понад 90% коньяку і третину тихих виноградних вин. Українська корпорація з виноградарства та виноробної промисловості сприяє розвитку сировинної бази виноробної галузі України, вирішенню економічних, технічних і технологічних проблем, підвищенню ефективності використання сировинних ресурсів, поліпшенню якості і конкурентоспроможності виноробної продукції, освоєнню нових ринків збуту.
Зусиллями «Укрвинпром» забезпечується участь нашої держави у заходах міжнародної організації винограду та вина.

Похожие пресс-релизы