pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

В івент-просторі DEC Place пройшов благодійний аукціон на підтримку ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД дітей

16 жовтня 2015 року в новому івент-просторі DEC Place (Київ, бул. Лесі Українки, 23б) відбувся відкритий благодійний аукціон на підтримку ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД дітей. В аукціоні взяло участь близько 60 гостей та було продано 18 робіт українських художників на загальну суму $4120. Ці кошти громадська організація «Маленьке серце з мистецтвом» витратить на потреби ВІЛ-інфікованих дітей (деталі можна дізнатися за цим посиланням).
Аукціону передувала виставка художніх робіт, яка проходила з 2 по 15 вересня також на території DEC place. Організаторами виставки й аукціону виступили провідна освітня агенція Східної Європи DEC education. Один із її проектів — британський навчальний табiр DEC сamp і ГО «Маленьке серце з мистецтвом», що входить до складу платформи арт-ініціатив Pymonenko Family Art Projects.
«Участь у цьому проекті повністю відповідає принципам нашої компанії — ми працюємо разом з дітьми і для дітей. Коли з'явилася можливість допомогти малюкам, які гостро цього потребують, ми відразу ж запросили художників творити мистецтво до нашого табору», — підкреслює Наталія Тарченко, директор освітньої агенції DEC education.
Картини, представлені на аукціоні, були створені в рамках першої благодійної арт-резиденції Chapeau. Вона проходила 10–20 серпня у Карпатах на базі табору DEC сamp. Авторами робіт були такі художники, як Альбіна Ялоза, Євген Самбірський, Оксана Петрова, Олексій Іванюк, Наталія Корф-Іванюк, Олена Пронькіна та інші. Найдорожчим лотом аукціону стала робота Олексія Іванюка «Світанок», яка пішла з молотка за $550.

DEC Place — платформа для подій нової генерації, розташована в центрі Києва. Орієнтована на культурні й освітні проекти у форматі edutainment, що поєднує навчання та розваги. Платформа має площу 600 м² і оснащена всім необхідним обладнанням для проведення заходів будь-якої складності.
DEC Place — один із проектів бізнес-родини DEC, об'єднаних спільною філософією Development, Education, Culture (розвиток, навчання, культура).
Адреса: Київ, бул. Лесі Українки, 23
Сайт: www.dec-place.com

Похожие пресс-релизы