pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

TOPCOM додає Україну в дистрибуційний список

TOPCOM додає Україну в дистрибуційний список

Хеверлі (Бельгія), 25 червня 2007 - TOPCOM, лідер в галузі Продуктів для здоров'я і Комунікацій, завершує свою Європейську мережу, додаючи Україну в свій дистрибуційний портфель. Маючи офіси по всьому світу, тепер TOPCOM здійснює дистрибуцію своєї продукції по всій Європі і Азії.

Для успішної дистрибуції своєї продукції на українському ринку, TOPCOM покладається на свого солідного дистрибуці йного партнера „Цифрал Україну". Цифрал уже вивів на ринок продукти TOPCOM з напрямку товарів для спорту та здоров'я - такі як Тонометри, Пульсоміри, Велокомп'ютери, Рації, Крокомір, Туристичний годинник і ін. - які тепер продаються по всій Україні, зокрема в таких магазинах як Команчеро, Байкшоп, Ексдрайвер, Мультиспорт, Gorgany і ін. Решта продуктової лінійки незабаром теж з'явиться на ринку.

"Маючи Україну в нашій мережі Україну, нашу Європейський дистрибуційну систему можна вважати завершеною!" говорить Ігор Макарієв, менеджер TOPCOM. "Тепер у нас сформована міцна організаційна структура, з надійними партнерами, які можуть допомогти нам рости на Європейській арені. Дистрибуція продуктів для спорту та здоров'я є лише одним з перших кроків для завоювання повноцінного представлення продуктової лінійки на Україні"

Про Компанію TOPCOM
Компанія TOPCOM, заснована в 1991, є провідним виробником бездротових DECT-телефонів, VoIP пристроїв, Безпровідних LAN продуктів, рацій, мережевих рішень і продуктів для спорту та здоров'я. Місія Компанії TOPCOM полягає в пропозиції для бізнесу і споживачів елегантних, інноваційних і легких у використаны р1шень. Ці продукти доступні у більшості роздрібних точкок, вендорів, веб-магазинів і операторів ринку по всій Європі. Группа Компаній TOPCOM має 9 дочірніх компаній в Європі та Азії. Для більш детальної інформації: www.topcom.net , www.topcom.net.ua

Для подальшої інформації: (тільки для преси, не для публікації)
TOPCOM

Igor Makariev - [email protected] tel. +32 465 66 54 80

Похожие пресс-релизы