pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Вперше здійснено українізацію панелі керування хостінгом

Компанія MegaHoster ( http://www.megahoster.com.ua ) завершила роботу над українізацією панелі керування хостінгом Hspere. Відтепер клієнти компанії мають можливість користуватись професійною панеллю керування Hsphere із повністю українізованим інтерфейсом. На українізацію панелі пішло майже 3 місяці.
Окрім цього, не так давно MegaHoster зробив ще кілька приємних подарунків своїм клієнтам, зокрема, знизив ціни на реєстрацію доменів у зоні com.ua, суттєво знизив тарифи для реселлерів, а також дав можливість всім без винятку клієнтам без жодних додаткових умов безкоштовно отримати домен у подарунок.
На сьогоднішній день швидкість завантаження сайтів, розміщених клієнтами на серверах MegaHoster’а є однією з найвищих серед вітчизняних хостінг-провайдерів. Відсутність будь-яких лімітів на кількість трафіку, баз даних MySQL, поштових скриньок, субдоменів та доменних аліасів, величезна кількість функцій (в тому числі й таких, які інші хостери не дуже люблять давати своїм клієнтам через надто велике споживання ресурсів) дозволяє MegaHoster’у перемагати у конкурентній боротьбі з іншими хостінг-провайдерами. А 100% moneyback протягом 10 днів у поєднанні з доступними для будь-якого клієнта цінами (від 5 до 50 гривень за місяць хостінгу), роблять пропозицію MegaHoster’а однією з найвигідніших на вітчизняному хостінг-ринку.
Як свідчать дані лічильника Host-tracker.com, розміщеного на сайтах окремих наших клієнтів (зокрема, сайту www.studik.com), uptime сайтів, розміщених на MegaHoster’і, дорівнює 100,00%. Такого, без перебільшення, унікального результату вдається досягти завдяки тому, що наші сервери розміщуються лише у найкращих світових та українських датацентрах із найшвидшими каналами і, що не менш важливо, завдяки злагодженій та професійній роботі команди спеціалістів MegaHoster’а.
Із задоволенням відповімо на будь-які Ваші питання, а також візьмемо до уваги всі зауваження та пропозиції. Пишіть: [email protected].

Похожие пресс-релизы