pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Рада з туризму та Регіональний туристично-інформаційний центр

З липня 2007 року офіс виконавчої дирекції Ради з туризму Карпатського регіону знаходиться в одному приміщенні із Регіональним туристично-інформаційним центром (Івано-Франківська Ратуша) по вул. Галицька 4а, м. Івано-Франківськ.
Переїзд пов’язаний із завершенням ремонтних робіт в нових офісах, здійснення яких було забезпечено Івано-Франківською обласною радою, Івано-Франківською обласною державною адміністрацією та Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини.
Сьогодні відвідувачі РТІЦ зможуть скористатися базою даних, що містить понад 3500 адрес організацій та інституцій туристичної індустрії (заклади проживання, харчування, культури, транспорту, страхування тощо). РТІЦ працює щоденно з 10.00 до 16.00. Туристична довідка за телефоном з 9.00 до 18.30.
До послуг представників ЗМІ, туристичних організацій, закладів культури та усіх партнерів Ради з туризму Карпатського регіону та РТІЦ – обладнаний зал засідань, розрахований на 40 осіб, цікава краєзнавчо-пізнавальна та туристична література.

Діяльність РТІЦ базується на Стратегії розвитку та маркетингу туризму області до 2015 року та обласній Програмі розвитку сільського зеленого туризму, затверджених Івано-Франківською обласною радою у лютому 2007 року, а також на Указі Президента від 21 лютого 2007 року, яким передбачено формування мережі туристично-інформаційних центрів на території держави.

Рада з туризму Карпатського регіону
Регіональний туристично-інформаційний центр
вул. Галицька, 4А,
м. Івано-Франківськ
Наш новий телефон - 0342 502474
e-mail: [email protected]

Довідка
Регіональний туристично-інформаційний центр – це неприбуткова організація, яка створена у 2003 році Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини, Івано-Франківською обласною організацією Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні та Радою з туризму Карпатського регіону за підтримки Івано-Франківської облдержадміністрації та Івано-Франківської обласної ради.

Похожие пресс-релизы