pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» візьме участь у медичній науковій конференції у Буковелі

17-18 березня 2016 року в готелі «Radisson Blu» у Буковелі пройде V ювілейна Науково-практична конференція «Актуальні питання дитячої анестезіології». На конференцію з різних куточків світу з’їдуться 130 лікарі-анестезіологів та представники закладів охорони здоров’я. Організатором виступає «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України».
Мета конференції – знайти відповіді на актуальні міжнародні питання у напрямку дитячої анестезіології та інтенсивної терапії, налагодити комунікацію між медичними закладами різних країн, а також обмінятися професійним досвідом. Перлина конференції – анестезіолог із Індії Балакрішнан, який підніме актуальне питання і поділиться власним досвідом про надання першої допомоги постраждалим у ДТП, коли життя людини залежить від швидкості надання допомоги та професійності спеціаліста.
У заході візьме участь Благодійний фонду «Об'єднання світових культур», а директор – Наталія Куценко – підніме важливе питання тісної співпраці меценатів та медичних закладів, адже Фонд постійно підтримує проекти Центру Кардіології. Доклад на актуальну тему юридичної безпеки лікарів при наданні допомоги хворим у критичному стані, зачитає Ольга Волкович, юрист компанії «LEX-LIGA». Саме ця компанія забезпечила надійну юридичну підтримку правової бази проведення наукової конференції.
Кожен учасник конференції поділиться власним унікальним досвідом, зробить свій важливий інформативний внесок задля підвищення ефективності системи дитячої анестезіології та інтенсивної терапії, адже від цього напряму залежить життя мільйонів людей.

Похожие пресс-релизы