pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Благодійний «Пробіг під каштанами» став традиційним для співробітників «Київстар»

08 вересня 2014 р.

м. Київ

Благодійний «Пробіг під каштанами» став традиційним для співробітників «Київстар»

Перевірити себе на витривалість і допомогти дітям. Для волонтерів «Київстар» це вже стало звичною справою. 7 вересня 2014 року більше 300 співробітників національного телеком-оператора взяли участь у спортивно-благодійній акції «Пробіг під каштанами».
Загалом близько 7 000 небайдужих українців об’єднались заради того, щоб допомогти дітям з проблемами серця. Всі зібрані під час Пробігу кошти будуть спрямовані на закупівлю медичного обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

22-й «Пробіг під каштанами» став особливим. Незважаючи на складну ситуацію в країні, тисячі людей ще раз продемонстрували, що не втратили людяності, попри всі негаразди, та здатні допомагати дітям. Волонтери «Київстар» приходили разом зі своїми родинами, адже розуміли, що чим більше учасників підтримає ініціативу, тим більше хлопчиків і дівчаток отримають шанс на одужання.

Тетяна Атаджанова, провідний спеціаліст із внутрішніх комунікацій «Київстар»: «Для співробітників «Київстар» – це можливість надати допомогу тим, хто її потребує. Крім того, такі заходи укріплюють тіло і дух учасників. Для «Київстар» це вже четвертий «Пробіг під каштанами», і щороку наша команда зростає. У 2011 році, коли ми вперше взяли участь у Пробігу, нас було 100 чоловік, а сьогодні наша команда налічує вже 310 волонтерів. Мені особисто дуже приємно працювати разом із небайдужими та відданими людьми, які розуміють, що від їхніх дій залежить життя дітей».

Ксенія Кекерчені, волонтер Пробігу: «Допомога людям – це моя найулюбленіша справа. Я відчувала велике задоволення від Пробігу, розуміючи, з якою метою біжу. Дух єдності команди панував у повітрі і допомагав дістатися фінішу. Я вважаю, що будь-яку благодійну ініціативу потрібно підтримувати, саме тому я тут і закликаю долучатися всіх».

Національний телеком-оператор «Київстар» традиційно заохочує суспільно-корисні проекти. У рамках власної всеукраїнської благодійної ініціативи «Київстар» «Для людей, для країни!» працівники компанії турбуються про тих, хто найбільше цього потребує – дітей з інвалідністю, дітей-сиріт, ветеранів та самотніх стареньких. Вже понад 10 років «Київстар» надає системну допомогу 10 000 дітей з вадами здоров’я та дітям-сиротам у 65 підшефних інтернатах і дитячих будинках у Києві та регіонах, створюючи можливості для розвитку та соціалізації. Також «Київстар» постійно підтримує понад 3 500 самотніх стареньких, які перебувають в 11 будинках для людей похилого віку. Завдяки турботі компанії понад 5 000 людей з вадами слуху та мови в 24 містах України отримали можливість безкоштовного SMS-виклику екстрених служб. Підтримуючи молодь та сприяючи її професійному розвитку, «Київстар» надає іменні стипендії для студентів телекомунікаційних спеціальностей у 9 технічних вишах України. У соціальних та благодійних ініціативах «Київстар» добровільно беруть участь сотні співробітників компанії.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про «Київстар»

«Київстар» – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій. Послугами оператора користується понад 25 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 800 тис. – широкосмугового інтернету.
Акціонери «Київстар» – міжнародна група VimpelCom Ltd. (Нідерланди), володіє телекомунікаційними активами у країнах СНД, Європи, Азії, Африки та Північної Америки. Акції компанії знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.
Мобільна мережа «Київстар» – одна з найкращих у Європі, і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж.
Волоконно-оптична мережа «Київстар» для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 46 тисяч кілометрів, і ємність зовнішніх каналів понад 620 Гбіт/с. Оператор надає послуги міжнародного роумінгу в 195 країнах на 5 континентах.
«Київстар» понад 16 років працює в Україні, і є найбільшим платником податків, а також одним з найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.

За додатковою інформацією звертайтеся: [email protected] www.kyivstar.ua

Похожие пресс-релизы