pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Прифронтове «Миколаївобленерго» в 2023 спрацювало беззбитково

Попри пошкодження в результаті ворожих обстрілів рф 80% мереж , «Миколаївобленерго» змогло за підсумками 2023 року вийти на позитивний фінансовий результат - 0,277 млн. А сума сплачених державі податків за 2 роки широкомасштабної агресії грн. склала 0,67 млрд. грн. Про це повідомляється на сайті ОСР.
https://www.energy.mk.ua/basic_news/popry-vorozhi-pidstupy-mykolayivoble...
Незважаючи на постійні обстріли, що тривали 2023 року, а також пошкодження 80% енергомереж регіону, ПАТ «Миколаївобленерго» вдалося в 2023 році отримати чистий прибуток в розмірі 0,277 млн. грн. повідомляється на сайті ОСР.
«Повномасштабне вторгнення ворожої армії кардинально змінило наші життя та плани. На початку 2022 року через постійні бойові дії та окупацію, значна частина споживачів змушена була виїхати, деякі підприємства перенесли свої потужності в інші регіони, а деякі, на жаль, були повністю знищені. Відповідно і споживання електричної енергії в мережі АТ «Миколаївобленерго» значно зменшилося. Після цілого року щоденних масованих ворожих ударів, зокрема по об’єктам критичної енергетичної інфраструктури Миколаївщини, Товариство у 2022 році зазнало збитків на суму понад 155 млн. грн. Неоціненну допомогу у відновленні пошкоджених мереж Товариству в цій ситуації надали міжнародні партнери – саме завдяки гуманітарній допомозі наші самовіддані працівники практично 24/7 ліквідовували наслідки ворожих обстрілів та заживлювали споживачів», - йдеться в повідомленні прес-служби підприємства.
За словами В.о. Генерального директора «Миколаївобленерго» Вадима Данилківа, поєднання професіоналізму енергетиків, небайдужості міжнародних партнерів та відповідальності місцевих громад допомогли покращити фінансово-господарські показники , і на кінець 2023-ого діяльність Миколаївобленерго мала позитивний фінансовий результат у розмірі 277 тис. грн.
«Хоча це й невеликі кошти, ми вже здійснили авансове перерахування долі прибутку на державну частку до бюджету. До державного бюджету ж, незважаючи на зниження корисного відпуску електроенергії внаслідок припинення роботи підприємств, релокації бізнесів та громадян, з початку вторгнення ми сплатили 672 млн. 395 тис. грн. податків. Усвідомлюємо, що кожна гривня з них йде на оборону країни», - резюмував Вадим Данилків.

Похожие пресс-релизы