pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Споживання електроенергії на Черкащині в 2022 році зменшилося на 14

Споживання електроенергії на Черкащині в 2022 році зменшилося на 14% в порівнянні з 2021 роком. А в порівнянні з обсягами врахованими у структурі тарифів виявився нижчим на 18%. В результаті підприємство недоотримало значні кошти. За результатами режимних вимірів споживання минулого тижня, коли регіон не обмежували в потужностях, показник зниження обсягів, порівнянно з зимою 2021-2022 рр. значно менший – 5%.
Минулого тижня в Черкаській області за розпорядженням «Укренерго» було проведено режимні виміри погодинного активного електричного навантаження. Мета такого режимного дня – визначити, скільки електроенергії саме зараз споживає регіон за умови нормальної роботи енергосистеми. Отримані результати дозволять скоригувати обсяги лімітів для Черкаської області і забезпечити більш рівномірний розподіл наявної в системі потужності по регіонах, а також сформувати актуальні графіки обмежень та відключень.
Як з’ясувалося за результатами вимірів, Черкащина за добу спожила близько 507 мВт електроенергії. Для порівняння у грудні 2021 року цей показник сягав 528 мВт. Зменшення споживання за даним виміром склало близько 5%. «Дана цифра, враховуючи умови воєного стану, є дуже непоганим показником. І свідчить про більш-менш нормальну роботу економіки регіону - за умови, якщо споживання електроенергії не буде обмежуватися», -вважає Голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.
Проте якщо брати до уваги підсумки 2022 року загалом, коли в 4 кварталі існували ліміти на споживання, ситуація менш оптимістична. Так, корисний відпуск у 2022 році зменшився на 14%, в порівнянні з 2021 роком. Але особливу тривогу визиває те, що у 2022 році за рахунок зменшення фактичного обсягу розподілу в порівнянні з обсягами, передбаченими у структурі тарифів на 18%, Товариство недоотримало значні кошти.
«Регулятор, при перегляді тарифів на послуги з розподілу на наступний етап, що повинен відбутися вже в березні цього року, має встановити реальні тарифи, з урахуванням затвердженої структури на 2023 рік», - вважає фінансовий директор «Черкасиобленерго» Наталя Омельчук. За її словами витримати 2022 рік в нормальному робочому режимі, забезпечивши виконання всіх необхідних ремонтних робіт компанії вдалося за рахунок накопичених раніше резервів товаро-матеріальних ресурсів. «Але резерви мають межі. Нажаль при формуванні структури тарифів на 2023 рік Регулятором не були враховані реальні індекси цін виробників» зазначила Омельчук. Так, вона навела данні, що в структурі тарифу на розподіл електроенергії індекс цін виробників закладений на рівні 6%, тоді як за прогнозом, закладеним у державний бюджет індекс склав 30%.

Похожие пресс-релизы