pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

KSG Agro стартував проекти продуктової та медичної підтримки в трьох регіонах України

Агрохолдинг KSG Agro та благодійний фонд Сергія Касьянова «Майбутнє» стартували проєкти продуктової та медичної підтримки в трьох регіонах України. Про це повідомила пресслужба компанії.

KSG Agro та благодійний фонд Сергія Касьянова «Майбутнє» стартували проєкти продуктової та медичної підтримки в трьох регіонах України - Дніпропетровській, Херсонській та Полтавській областях.

Програма продуктової підтримки «Надійний тил» передбачає забезпечення продуктовими наборами на постійній основі родини загиблих воїнів ЗСУ та тих з них, хто знаходиться на реабілітації вдома, в полоні або в статусі «безвісти зниклих». На даний момент програмою охоплено понад 70 осіб, які отримують продуктові набори, що включають, зокрема, свинину та олію виробництва холдингу тричі на місяць.

Програма медичної підтримки «Здорові зуби» буде розпочата в одному з деокупованих міст Херсонщини. Тут обладнано стоматологічний кабінет в якому надаватимуть комплекс стоматологічних послуг (пломбування, чистка, профілактика зубів тощо) понад 200 місцевим дітям.

В найближчій перспективі KSG Agro та БФ Сергія Касьянова «Майбутнє» планують поширити обидві програми на інші міста та регіони. З метою розширення програми «Здорові зуби» агрохолдинг пропонує роботу дитячому лікарю-стоматологу, якого буде забезпечено житлом в одному з міст дислокації виробничих потужностей KSG Agro неподалік від Кривого Рогу і який працюватиме у режимі відряджень в обладнаних стоматологічних кабінетах в різних містах трьох регіонів. Холдинг готовий розглянути резюме всіх зацікавлених в такій роботі осіб, звертатися можна https://www.facebook.com/ksgagro

KSG Agro та БФ «Майбутнє» реалізують різні програми підтримки воїнів ЗСУ та бійців АТО, починаючи з 2014 року.

Похожие пресс-релизы