pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

На MTV Україна Стартував Унікальний Проект “ROCK УКРАЇНА”, Який Змусить По-новому Поглянути На Світ української Музики

ШОК: МУЗИКАНТІВ БУЛО ЗААРЕШТОВАНО ПІД ЧАС ЗЙОМОК ПРОГРАМИ MTV “ROCK УКРАЇНА”

Україна, 14 січня 2008 року. Телеканал MTV Україна розпочав показ серій безпрецедентного проекту “Rock Україна”, покликаного звернути увагу глядачів на справжнє в українській музиці, а саме на рок-сцену. Український рок на даний момент є фактично ізольованим від громадськості. І навіть найвідоміші українські рок-гурти нечасто влаштовують великі концерти. А назви багатьох достойних команд відомі лише шанувальникам рок-музики, тоді як ці музиканти – гордість країни, її потенціал, її рупор правди. Зрештою, вони просто цікаві і достойні значно більшої уваги, ніж мали її донині. Телеканал MTV Україна змінить цю ситуацію раз і назавжди.

Жанна Довгич, керівник проекту, розповідає:

Чим цікавий проект “Rock Україна”?

Ж.Д.: “Rock Україна” – єдина програма, яка, з одного боку, розкриває погляди учасників українських гуртів на різноманітні явища, виявляє їхні життєві цінності, розповідає, «чим вони дихають». Також у глядача є можливість дізнатися про музичні смаки музикантів (в рамках шоу вони обирають 10-11 найцікавіших, на їхню думку, або просто улюблених кліпів). Шоу знайомить з музикантами якнайближче, розкриває їх з неочікуваного, часом навіть для самих себе, боку. І виявляється, що за маловідомими, чи навпаки, дуже відомими назвами гуртів криються надзвичайно неординарні особистості. “Rock Україна” – це шанс українським музикантам заявити про себе, стати ближче до слухача, бо більшість ЗМІ зовсім обходять їх увагою і згадують лише тоді, коли вони стають популярними поза межами України. І дость символічно, що саме MTV відкриває Україні її ж героїв, я маю на увазі рок-музикантів.

Які особливості “Rock Україна”?

Ж.Д.: Умовно кажучи, один чи навіть декілька днів ми проводимо разом з гуртом. По суті, ця програма є документальною, ми бачимо музикантів зовсім з іншого боку, ніж звикли через кліше концертно-кліпових образів. “Rock Україна” – можливість проявити себе, зробити якийсь яскравий вчинок. «С.К.А.Й.», наприклад, відповідно до своєї назви, підкоряли небо, «Крихітка Цахес» рятували світ від екологічної катастрофи, «Бумбокс» піддавав екзекуціям власного гітариста, «Димна суміш» пішла на злочин заради тварин. А «Друга Ріка» під час зйомок навіть опинилися за гратами “за хуліганство і дебош”.
Власне кажучи, мені не хочеться розкривати всі карти, краще подивіться ”Rock Україну” на MTV і, цілком можливо, ви дізнаєтеся про своїх кумирів щось нове. Думаю, цікавою вона буде не тільки шанувальникам рок-музики, але найширшому колу глядачів – замість ідолів ми бачмо живих людей, і це не може не бути цікавим.
Чим ще особливий цей проект? Це, певною мірою, ще і виклик, можливість довести, що ти справжній рокер, член такого собі таємного товариства, ну майже масон. Рок-культура, з одного боку, завжди вважалася альтернативною, і зараз, здається, пори комерціалізацію всього і вся, ця межа навіть стає помітнішою в одних випадках, і зовсім стирається в інших. Ми не беремося аналізувати якість музики, наскільки роковою чи попсовою вона є. Ми просто надаємо можливість кожному з учасників проекту довести, що вони особисто є в контексті саме рокової контр-культури. До речі, знаність команди для нас не є аж надто важливим критерієм. Головне – це наскільки вони є цікавими і самобутніми.

А чи не можна, все ж, трохи докладніше розповісти про скандальні події, що відбулися під час зйомок програми “Rock Україна”?

Ж.Д.: Ну гаразд! Лише трохи, для затравки, розповім про справжній шок, який стався під час зйомок програми з командою «Друга Ріка»: музиканти, які вважають себе стадіонною командою (в сенсі їхня музика може збирати стадіони), згадавши старі-добрі часи, коли вони трощили гітари прямо на сцені, вчинили акт вандалізму на олімпійському стадіоні, за це і потрапили за ґрати. Знімальна група фіксувала усі ці перипетії, і навіть вдалося взяти у групи інтерв’ю у перші ж хвилини після затримання. Після їхнього звільнення з під варти зйомки програми було продовжено. Про деталі того, як «Друга Ріка» потрапили до в’язниці, глядачі можуть дізнатися, побачивши шоу, а преса – можливо, декільком ЗМІ я дам коментарі з цього приводу, хто його знає!

Розкажіть про авторів програми та ваші очікування від цього проекту.

Ж.Д.: Взагалі це шоу є форматним не лише для українського MTV. Олег Скрипка розповідав мені, що знімався в подібній програмі в Росії, як це не дивно. Зважаючи на те, хто є аудиторією MTV, ми сподіваємося, що “Rock Україна» приверне увагу саме молоді, тінейджерів до української рок-музики. Різниця між нею, особистостями, які за нею стоять і черговими силіконово-фанерними дівчатками й хлопчиками-манекенами очевидна.
Хто автори? Особисто я цим проектом займаюся нещодавно. Як режисер і продюсер встигла відзняти лише однин випуск програми з групою «Бумбокс», в ефірі він буде за кілька тижнів. А розпочинав роботу над цією програмою Євген Волков разом з режисером монтажу Ігорем Ткаченком. Вони підготували перших шість програм. Зараз Євген займається іншими проектами (разом з оператором Артуром Майном відзняв гурту Quarpa на пісню «Секс»), - розповідає Жанна Довгич.
Продовжуємо роботу над програмою ми з Ігорем. Що я очікую від програми? Думаю, що це непогана можливість не тільки музикантам проявити себе і засвітитися на MTV у повноформатній годинній програмі. Цей проект не менш цікавий для мене як для режисера, фактично, це документальне шоу, і успіх програми, як і документального фільму, залежить від того, наскільки тобі самому цікаво, наскільки ти чесний і відвертий з героями програми. Тільки при взаємному щирому інтересі є можливість отримати хороший результат.

“Rock Україна” не має ведучого, музиканти самі є безпосередніми учасниками подій та співавторами ідеї передачі, вони самі розповідають про себе. Хронометраж – 1 година, півгодини з яких – це показ кліпів, які обирає гурт і ще півгодини – це безпосереднє спілкування з музикантами.

У планах «Rock Україна» охопити не тільки музичний рок-олімп, а й представляти нові, ще незнані, але цікаві проекти.

Поки попередні домовленості про зйомки в програмі існують з такими командами, як «Океан Ельзи», «ВВ», «Esthetic Education», «Dazzle Dreams» та іншими. Зокрема, з «Dazzle Dreams» запланована поїздка в одну з найзагадковіших країн Азії.

- Ends -

Щодо подальшої інформації просимо звертатися до:

Євген Репетько
Marketing & PR, MTV Ukraine / Київ
Tel: + 38 (044) 2000 705
Fax: + 38 (044) 2000 706
Email: [email protected]
Web: http://mtv.ua/info/press

Про телеканал MTV Україна:
MTV Україна є 50-м національним каналом всесвітньої мережі MTV Networks, який було запущено за межами США. Телеканал MTV Україна розпочав мовлення 24 серпня 2007 року. Його передачі містять як міжнародні MTV-формати, дубльовані українською мовою, так і шоу власного виробництва. MTV Україна працює за найновішими телевізійними технологіями, які досі не мають аналогів на українському телебаченні. Це дозволяє команді вітчизняних та міжнародних професіоналів виробляти продукт неперевершеної якості на рівні найвищих світових стандартів.

Про MTV Networks International:
MTV Networks International є однією з найбільних телевізійних мереж у світі та володіє такими мультимедійними розважальними брендами, як MTV: Music Television, VH1, Nickelodeon, TMF (The Music Factory), VIVA, Flux, Paramount Comedy та Game One, які дивляться у майже 500 мільйонах сімей у 169 країнах світу 28 мовами на 121 локальному каналі телебачення, та 95 веб-сайтах. Різноманітні холдинги цієї компанії також мають свої інтереси у телевізійних синдикатах, цифрових медіа, пресі, домашньому відео, радіо, звукозаписі, ліцензуванні та мерчандайзу, мають два підрозділи художніх фільмів: MTV Films і Nickelodeon Movies. MTV Networks – підрозділ компанії Viacom (NYSE: VIA). На сьогодні MTV – це найдорожчий медіа-бренд у світі та один за найбільш відомих світових брендів.

Похожие пресс-релизы