pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Відбулося чергове засідання Президії Української федерації убезпечення.

Президія УФУ розглянула підсумки діяльності страховиків – членів УФУ у серпні та за вісім місяців 2009 року за видами страхування іншими, ніж страхування життя.
За оперативними даними у серпні цього року у порівнянні з 2008 роком загальні надходження страхових платежів зменшилися на 21,8%, водночас, з ОСЦПВВНТЗ зросли на 29%. Загальні страхові виплати у серпні зменшилися на 20%.
За вісім місяців 2009 року у порівнянні з відповідним періодом 2008 року суми надходжень страхових платежів зменшилися на 21 %, в тому числі: зі страхування наземного транспорту на 29,7%, страхування іншого майна на 23,8%. В той же час, надходження з ОСЦПВВНТЗ зросли на 7,4%. Сума страхових відшкодувань зменшилася майже на 16% за рахунок страхування наземного транспорту та страхування іншого майна. Страхові відшкодування з особистого страхування та ОСЦПВВНТЗ за цей період зросли на 29,1%, 21,6% відповідно. Загальний рівень виплат за вісім місяців 2009 року зріс до 53,1%.
На засіданні Президії підписано Договір про співробітництво між страховиками-членами Федерації у сфері здійснення страхування ризиків організації підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу в Україні. Договір, зокрема, передбачає механізми співпраці в межах Пулу при страхуванні та перестрахуванні інвестиційних ризиків, пов’язаних з проведенням «Євро-2012» у вигляді співстрахування та перестрахування, урегульовує відносини, що випливають із солідарної відповідальності, питання формування спільної перестрахової ємності, встановлює механізми фінансових гарантій та порядок прийняття Пулом ризиків. Також прийнято рішення щодо направлення до Антимонопольного комітету України заяви про надання дозволу на узгоджені дії, що випливають з цього договору.
Президія УФУ, розглянувши питання щодо визначення перспектив запровадження та розвитку обов’язкового страхування будівельно-монтажних ризиків та обов’язкового страхування майнових ризиків, пов’язаних з договорами про участь у фонді фінансування будівництва, висловила занепокоєння недосконалістю нормативно-правового регулювання цих видів страхування, що несе загрози як для їх розвитку так і для страхового ринку в цілому. Одним з основних питань, які потребують невідкладного урегулювання, є виключення з Закону України "Про фінансово-кредитні механізми управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю" майнових ризиків, пов’язаних з договорами про участь у фонді фінансування будівництва та спільне, за участю Держфінпослуг, Мінрегіонбуду, страховиків та їх об’єднань, опрацювання та схвалення Концепції розвитку обов’язкового страхування будівельно-монтажних ризиків.
Виходячи з цього, Президія УФУ прийняла рішення направити до Держфінпослуг листа з конкретними пропозиціями, які, зокрема, передбачають можливі шляхи розбудови ефективної пулової системи та основні засади, на яких має ґрунтуватись страхування будівельно-монтажних ризиків.
Також Президією схвалено проект Меморандуму про співробітництво у сфері накопичувального пенсійного забезпечення та фінансових послуг між Українською федерацією убезпечення, Українською асоціацією інвестиційного бізнесу, Національною Асоціацією Недержавних пенсійних фондів України та Адміністраторів недержавних пенсійних фондів та Лігою страхових організацій України.
Меморандумом закріплюється спільна позиція учасників ринку щодо місця та ролі в системі недержавного пенсійного забезпечення страхових компаній, які мають ліцензію на страхування життя. Також передбачається об’єднання зусиль в процесі вдосконалення відповідного законодавства та координація сторонами заходів з підвищення стандартів діяльності страхових компаній, компаній з управління активами та адміністраторів недержавних пенсійних фондів з метою надання високоякісних послуг при впровадженні в Україні другого рівня пенсійної системи.
УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ УБЕЗПЕЧЕННЯ (УФУ) зареєстрована 23 грудня 2008 року. Федерація створена з метою сприяння розвитку класичного убезпечення (страхування) в Україні, недопущення недобросовісної діяльності її Учасників, гарантування високого рівня послуг убезпечення (страхування), що надаються Учасниками Федерації, а також з метою інтеграції українського та європейського ринків убезпечення (страхування), захисту інтересів Учасників Федерації.
Учасники Федерації - провідні компанії класичного страхового ринку України, а саме: НАСК «Оранта», ЗАТ АСК «ІНГО Україна», ЗАТ «СГ «ТАС», ВАТ СК «Універсальна», ВАТ УСК «Дженералі Гарант», Приватне АТ СК «Оранта-Життя», ЗАТ «Європейське туристичне страхування», ЗАТ СК «АХА Страхування», ЗАТ «ПРОСТО-страхування. Життя та пенсія», ЗАТ «СК «Українська страхова група».

Похожие пресс-релизы