pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Заява страховиків-засновників Української федерації убезпечення щодо підтримки НАСК «Оранта»

10 грудня 2008 року в інтернет-мережі було розповсюджено повідомлення про нібито банкрутство Національної акціонерної страхової компанії "ОРАНТА".
Страховики-засновники Української федерації убезпечення, яка об’єднує провідні компанії класичного страхового ринку України, клієнтами яких є понад шість млн. громадян, підприємств та організацій, обурені діями зловмисників, які не тільки безпідставно дискредитують одного з лідерів українського страхового ринку та увесь ринок, а й кидають виклик державі в цілому, її здатності забезпечити правопорядок та дотримання законних прав та інтересів її громадян та суб’єктів підприємницької діяльності.
Залишаючись конкурентами з НАСК «Оранта», водночас ми не можемо стояти осторонь таких ганебних провокаційних явищ в українському бізнесі.
Ми закликаємо правоохоронні органи України вжити вичерпних заходів для виявлення та притягнення до відповідальності замовників та виконавців цього злочину. Тільки у такий спосіб може бути покладено край кримінальним методам ведення бізнесу.
Працюючи на одному ринку з НАСК "ОРАНТА" тривалий час, ми підтверджуємо її високу надійність, як партнера та компанії, що виконує взяті на себе зобов’язання, дбає не тільки про власні прибутки, а й про розвиток страхового ринку загалом та добробут її клієнтів.

Заяву підтримали:

Гордієнко І.М.
Голова Правління ЗАТ АСК “ІНГО Україна”

Грицута Д.О.
Голова Правління СГ “ТАС”

Перетяжко А. І.
Заступник Голови Правління СК “АХА страхування”

Бойчин М.М.
Голова Правління ЗАТ «Європейське туристичне страхування»

Лахно Ю.О.
Голова Правління ВАТ УСК “Дженералі Гарант”

Музичко О.В.
Голова Правління ВАТ СК «Універсальна»

Гоцуляк С.О.
Голова Правління ЗАТ СК «Дженералі Гарант страхування життя»

Третякова Г.М.
Голова Правління ЗАТ «ПРОСТО-страхування. Життя та пенсія»

Похожие пресс-релизы