pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

«Миколаївоблнерго» - в трійці лідерів за меншостю скарг на живлення електроенергією у 2023 р.

За 9 місяців поточного року в «Держенергонагляді» зареєстровано 10 589 звернень, повідомляється на сайті держоргану. На першому місці за меншостю скарг Житомирщина, на другому Рівненщина, до трійки лідерів, не дивлячись на постійні обстріли, увійшла і Миколаївщина, оператором системи розподілу в якій є «Миколаївобленерго».
https://sies.gov.ua/news/ponad-105-tysiach-zvernen-nadiishlo-do-derzhene...
За дев’ять місяців 2023 року Державоюа інспекцією енергетичного нагляду Україн(«Держнергонагляд») и зареєстровано 10 589 звернень, з яких 209 – у вересні. Більша частина звернень стосувалась питань технічного стану електромереж, якості та надійності електропостачання, приєднання електричних установок замовників до електричних мереж операторів систем розподілу (ОСР) тощо.
За результатами розгляду звернень, на вимогу відомства, упродовж трьох кварталів поточного року ОСР виконали роботи з покращення технічного стану електромереж, підвищення якості та надійності електропостачання.
Лідерами за меншостю скарг за 9 місяців 2023 року серед операторів систем розподілу стали «Житомиробленерго» (33 скарги), «Рівнеобленерго» (43 скарги) та «Миколаївобленерго» (60 скарг).
На думку Олександра Голіздри, аналітика Агенції «Маркет.Інфо», увійти до трійки лідерів «Миколаївобленерго», не дивлячись на часті обстріли регіону, дозволила спланована та добре організована роботу з відновлення пошкоджених електромереж.
За словами голови « Держенергонагляду» Руслана Слободяна, в Україні триває підготовка до прийдешнього осінньо-зимового періоду (ОЗП) та наймасштабніша за всю історію незалежності України ремонтна кампанія на енергетичних об’єктах. За координації Міненерго, із залученням органів влади, місцевого самоврядування, усіх учасників ринку для належної підготовки до роботи у холодну пору року завершуються ремонти об’єктів та мереж енергетичної інфраструктури, здійснюється відновлення пошкоджених ворожими атаками об’єктів передачі та розподілу електричної енергії. Особлива увага приділяється посиленню фізичного захисту енергетичної інфраструктури з огляду на ризики продовження ворожих атак протягом прийдешнього ОЗП. «Держенергонагляд зі свого боку продовжує вживати заходів з оцінки готовності енергетичних господарств до роботи в холодну пору року та щодо забезпечення споживачів якісним, безпечним та безперервним електропостачанням», - підкреслив керівник інспекції

Похожие пресс-релизы