pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

"Добродія Фудз" розширила лінійку каш швидкого приготування ТМ "Добродія"

Тепер у продуктовому портфелі бренду представлені порційні каші на основі гречаних пластівців вагою 60 грамів. Збільшена порція містить понад 200 г готового до вживання продукту. Це порція обіду для дорослої людини, що дозволяє насититися і добре почуватися протягом цілого дня.

Для споживачів у компанії розробили п'ять оригінальних смаків: з трюфеля та сиру; курки; Mozarella; з сиром "Парменталь" та італійськими травами; з молоком, яблуком та морквою.

"Каші на основі гречаних пластівців мають традиційний звичний смак та корисні властивості. А ще гречка дуже ситна, зменшує відчуття голоду на тривалий час і може скоротити загальну кількість калорій, яку людина споживає протягом дня", - зазначили в компанії "Добродія Фудз".

Порційні каші з'являться на поличках магазинів у 1-му кварталі 2024 року.

Похожие пресс-релизы