pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Спілка підприємств зовнішньої реклами вітає учасників ринку зовнішньої реклами з прийняттям Порядку розміщення зовнішньої реклам

Спілка підприємств зовнішньої реклами, нарешті, має нагоду привітати учасників ринку зовнішньої реклами з прийняттям Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Києві.
Інформуємо, що Порядок розміщення зовнішньої реклами в м. Києві затверджено розпорядженням КМДА 23.08.2007 за № 1100. 28.08.2007 року Київське міське управління юстиції зареєструвало Порядок за № 21/756.
Сьогодні (29.08.2007 р.) в газеті “Хрещатик” опубліковано повну версію Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Києві, тарифи та відповідні розпорядження.
Згідно Регламенту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), вищезазначені нормативно-правові акти вступають в силу з моменту їх реєстрації в управлінні юстиції.
Таким чином, ринок зовнішньої реклами з 28.08.2007 року отримав новий Порядок та нові тарифи, з чим і вітаємо. Маємо надію, що прийняття цих документів покращить роботу ринку зовнішньої реклами та виправдає наші довгоочікувані сподівання.

Спілка підприємств зовнішньої реклами

Похожие пресс-релизы