pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Спілка підприємств зовнішньої реклами вітає учасників ринку зовнішньої реклами з прийняттям Порядку розміщення зовнішньої реклам

Спілка підприємств зовнішньої реклами, нарешті, має нагоду привітати учасників ринку зовнішньої реклами з прийняттям Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Києві.
Інформуємо, що Порядок розміщення зовнішньої реклами в м. Києві затверджено розпорядженням КМДА 23.08.2007 за № 1100. 28.08.2007 року Київське міське управління юстиції зареєструвало Порядок за № 21/756.
Сьогодні (29.08.2007 р.) в газеті “Хрещатик” опубліковано повну версію Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Києві, тарифи та відповідні розпорядження.
Згідно Регламенту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), вищезазначені нормативно-правові акти вступають в силу з моменту їх реєстрації в управлінні юстиції.
Таким чином, ринок зовнішньої реклами з 28.08.2007 року отримав новий Порядок та нові тарифи, з чим і вітаємо. Маємо надію, що прийняття цих документів покращить роботу ринку зовнішньої реклами та виправдає наші довгоочікувані сподівання.

Спілка підприємств зовнішньої реклами

Похожие пресс-релизы