pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Заява ГО "Спілка підприємств зовнішньої реклами" щодо демонтажу рекламних конструкцій з політичними сюжетами.

Спілка підприємств зовнішньої реклами звернулася з офіційним листом до Головного управління контролю за благоустроєм міста Києва з вимогою припинити незаконний демонтаж рекламоносіїв з політичними сюжетами.
Відповідно до Положення Про Головне управління контролю за благоустроєм міста Києва завданням Управління є контроль за станом благоустрою міста, чистотою вулиць та прибудинкових територій, освітленням, утриманням зелених насаджень, санітарним очищенням міста. Прямого відношення до сюжетів, розміщених на рекламних конструкціях згадане Управління не має. Спілкою підприємств зовнішньої реклами фіксуються численні факти перевищення службових обов'язків з боку працівників Головного управління контролю за благоустроєм, особливо в частині демонтажу рекламоносіїв. Сам демонтаж проводиться на власний розсуд працівників даного Управління, без жодних поясненнь. Більше того, про демонтаж рекламних конструкцій навіть не повідомляють їх власників, чим грубо порушується вимога п.46 Типових правил розміщення зовнішньої реклами.
Спілка також звертає увагу громадськості на спроби Головного управління контролю за благоустроєм міста Києва втручатись у процес регулювання ринку зовнішньої реклами міста Києва, та перебирати на себе функції профільного Головного управління з питань реклами. Зокрема, в проекті Правил благоустрою міста Києва, опублікованому 06.06.2007 для обговорення в газеті "Хрещатик" (№19 (369)) прописано Розділ XII "Розміщення та утримання зовнішньої реклами", зміст якого суперечить не тільки Порядку розміщення зовнішньої реклами в місті Києві (знаходиться на підписі в міського голови), але й Типовим правилам розміщення зовнішньої реклами (Постанова Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. N 2067). Спроба створення зайвого контролюючого органу не тільки знизить ефективність управління рекламним ринком столиці з боку місцевої влади, але й ускладнить роботу операторів ринку, сприятиме зниженню надходжень від рекламної діяльості до місцевого бюджету.
З огляду на вищесказане просимо керівництво Головного управління контролю за благоустроєм міста Києва припинити незаконний демонтаж конструкцій, повернути власникам вилучені рекламоносії та нарешті зайнятися своїми прямими обов'язками.

Громадська організація “Спілка підприємств зовнішньої реклами”

Похожие пресс-релизы