pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Київводоканал та досвід впровадження електронного документообміну

Курс на діджиталізацію взяв «Київводоканал» (https://vodokanal.kiev.ua/) і впродовж року дивував нас новинами про автоматизацію своїх комунікацій з клієнтами. У вересні минулого року водопровідне підприємство запустило ботів у Telegram і Viber, де тепер користувачі подають показання лічильників холодної і гарячої води. А навесні 2018 року «Київводоканал» продовжив дотримуватися принципу віддаленої безпаперової роботи та впровадив новий сервіс для юридичних осіб, що дозволяє клієнтам отримувати рахунки, акти наданих послуг, розшифровки нарахувань, попередження про сплату боргу тощо в електронному вигляді.
Для найефективнішої реалізації електронного документообігу ПрАТ «АК «Київводоканал» обрав програму M.E.Doc (https://medoc.ua), розробник якої має 18-річну успішну практику автоматизації обміну документами з контрагентами та державними контролюючими органами в зручному електронному форматі.
Про реальний ефект, який можна отримати від впровадження електронного документообміну і переваги розповідає представник розробника програмного комплексу, Delivery Manager Олександр Меньшиков: «Розуміючи важливість місії роботи підприємства, яке забезпечує водопостачання та водовідведення в місті Києві, компанія-розробник M.E.Doc опрацювала наймасивніший функціонал для «Київводоканалу»:
• формування рахунків абонентам для подальшого їх відправлення в електронному вигляді, відповідно до Закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»;
• формування актів прийому-передачі послуг;
• формування розшифровок послуг абонентам (юридичним особам).

Тепер, замість добре знайомої схеми роботи: створити документ, роздрукувати, підписати, відправити і таке інше, що потребує людських ресурсів та часу, всю роботу можна представити такою схемою».

Олександр Меньшиков також розповів, що «Київводоканал» вже на практиці користується перевагами електронного документообігу на базі програми M.E.Doc.

«Вже можна зробити висновок, що перехід на е-документообмін дозволяє підприємству заощадити гроші, робочий час і ресурси персоналу, оперативніше працювати з документами, майже повністю виключити помилки людського фактору при складанні документів, і головне – швидко відправити документ контрагентові», - сказав він.

За його словами, споживач також відчує переваги впровадження ЕДО: «Все можна робити віддалено без необхідності відвідування організації, черг, витрат свого часу на папери та спілкування з операторами».
В результаті можна зазначити, що програма M.E.Doc робить весь процес документообміну максимально зручним та вигідним для обох сторін.

Похожие пресс-релизы