pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Середня ціна на свиней в Україні зросла на 8,4%, - експерт KSG Agro

Середня ціна на живих свиней в Україні в останні дні березня зросла на 8,4% до 58-60 грн.\кг. Після зниження на 11% попереднього тижня. Про це повідомила пресслужба KSG Agro з посиланням на комерційного директора холдингу Євгена Бадогіна.

За даними Асоціації «Свинарі України» (АСУ), ще наприкінці другої декади березня ціни на живець знизилися на 11%, що пояснюється ослабленою реалізацією за всіма каналами збуту внаслідок напруженої ситуації в регіонах, які постраждали від нещодавніх обстрілів. «Хоча переважна частина операторів працювала планово, окремі заготівельники були змушені зменшити обсяги закупівлі, інші — відзначали посилення конкуренції між постачальниками охолодженої свинини», - так пояснювали тодішню цінову динаміку в АСУ.

Проте вже 29 березня ціновий тренд розвернувся – в кінці березня ситуація змінилася: ціни пішли вгору та зросли на 8,4% - до 58-60 грн./кг.

«Певна волатильність ринку у другій половині березня була дійсно викликана інтенсивними обстрілами агресора на Сході країни. Проте, в найближчі тижні ми очікуємо традиційного підвищення цін з початком весняно-літнього сезону та наближенням Великодня, коли попит зростає»,- коментує комерційний директор KSG Agro Євген Бадогін.

Похожие пресс-релизы