pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Україна має зробити свій вибір!

Вперше, за одним столом збираються представники Науки, Бізнесу і Влади для обговорення спільної стратегії інноваційного розвитку України.

14-15 грудня 2007 року у столиці України, Києві, у Будинку Вчителя (вул. Володимирська, 57) розпочне свою роботу Перший Національний інноваційний Форум «Українська інноваційна доктрина».

Перший Національний інноваційний Форум є знаковою подією для України напередодні її вступу до СОТ та значним кроком на шляху її подальшої євроатлантичної інтеграції та розвитку співпраці з стратегічними регіональними партнерами.

Метою Форуму є аналіз зроблених кроків в напрямку інноваційного розвитку, узгодження існуючих позицій та відпрацювання основних засад Національної інноваційної доктрини. Форум має стати першим щорічним вітчизняним заходом, на якому будуть обговорюватися економічні, міжнародні, регіональні та соціальні орієнтири стратегічного розвитку України.

Серед запрошених учасників Форуму - перші особи держави, провідні науковці та аналітики країни, представники великого бізнесу та промислових груп, іноземних інвесторів, зарубіжних наукових та технологічних парків, посольств, торгово-економічних місій, всі кому не байдуже майбутнє України.

Форум проходить за підтримки Ради національної безпеки та оборони України, Національного інституту стратегічних досліджень, європейської бізнес-асоціації, американської торгової палати в Україні.

Тривалість Форуму – два дні.

Завдання першого дня - представити максимально широкий спектр точок зору на те, якою повинна бути програма інноваційного розвитку України.

Другий день буде присвячено об’єднанню кращих пропозицій та рішень, висловлених на Форумі, у єдиний документ, що буде покладено в основу Української інноваційної Доктрини.

Підсумковим документом роботи Форуму стане перша редакція програми інноваційного розвитку «Українська інноваційна доктрина» (перша редакція). Матеріали Форуму будуть видані окремою збіркою.

Похожие пресс-релизы