pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте

Заява для ЗМІ з приводу неконкурентних дій компанії «Етикет.Ка»

24.12.2005
Спілка підприємств зовнішньої реклами звертає увагу учасників ринку, органів місцевого самоврядування та ЗМІ на неконкурентні та протизаконні дії з боку ТОВ «Етикет.Ка», яке самовільно розміщує об’єкти зовнішньої реклами в м. Києві.
ТОВ «Етикет.Ка» (код ЄДРПОУ 34807747) розпочало діяльність на ринку зовнішньої реклами в березні 2007 року, і на сьогодні має близько 50 дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (ОЗР) в м. Києві, більшість з яких встановлено незаконно або зі значними порушеннями Типових правил розміщення зовнішньої реклами» (надалі Правил). Зокрема, пунктами 9 та 10 Правил передбачено заявну форму отримання дозволу, та обов’язкову перевірку заявленого місця розташування рекламного засобу на предмет пріоритету на це місце іншого заявника. Відомо, що з кінця 2006 р. до середини 2007р заяви на пріоритет ГО «Київреклама» не приймала і не розглядала у зв’язку з її реорганізацією у комунальне підприємство. Не зважаючи на це, ТОВ «Етикет.Ка» активно встановлювала свої рекламоносії на місця, які вже знаходились в оформленні інших підприємств і були оплачені ними.
Зокрема, в червні цього року ТОВ «Луверс» отримало погодження від Печерської РДА та КП «Київреклама» про розміщення 15 ОЗР, сплачені кошти за пріоритет згідно з діючими на той час НПА в сумі 8938.00 грн. Незважаючи на це, ТОВ «Етикет.Ка» з 15 місць, погоджених ТОВ «Луверс», 8 було зайнято під власні рекламні конструкції. Зазначеними діями ТОВ «Етикет.Ка» завдало значних збитків ТОВ «Луверс» у вигляді втрати сплачених коштів за пріоритет та значних сум вигоди. Про масовий та системний характер таких протизаконних дій свідчать численні звернення до Спілки з аналогічними проблемами від ТОВ «РА Український інформаційний альянс», ТОВ «Екосвіт», ТОВ «РедЛайн», ТОВ «Реклама сервіс» та інш.
ТОВ «Етикет.Ка» не тільки порушувала права інших учасників ринку при отриманні дозволів на розміщення ОЗР, але зі значними порушеннями законодавства встановлювало рекламоносії. Так, більшість ОЗР цього підприємства розміщувалось задовго до отримання дозволу, що є грубим порушенням п.28 Правил. Зокрема, рекламна конструкція типу «призматрон» за адресою Кловський узвіз,18 була змонтована 24.04.2007р., тоді як дозвіл №15816-07 на її розміщення отримано 15.08.2007р. Це означає, що майже 4 місяці ТОВ «Етикет.Ка» на цьому носії незаконно розміщувало рекламу, отримуючи значні прибутки (за середніми ринковими цінами близько 85000,00 грн.) і не сплачувало податки та обов’язкові платежі до міського та державного бюджету (більше 10000,00 грн.). Так само були розміщені рекламні конструкції по бульв. Л.Українки, 21-А, 21-Б, вул. Кутузова 16/19, вул. Мечнікова, 1, вул.. Московська, 37/2, на пл. Слави на схилі біля буд. 13 та інші.
ТОВ «Етикет.Ка» не соромиться встановлювати конструкції взагалі без будь-яких дозволів, наприклад тільки в Печерському районі незаконно розміщені конструкції компанії по вул. Старонаводницька, бульв. Лесі Українки, 21-А, пл. Героїв ВВВ (зелена зона на розподільчому трикутнику) та інші. Зазначеними діями керівництва ТОВ «Етикет.Ка» нанесено значних збитків не тільки державному і міському бюджету, а і всьому рекламному ринку столиці. Порушено основні засади конкурентності та рівноправності учасників ринку. Дії ТОВ «Етикет.Ка» є викликом для всіх учасників ринку зовнішньої реклами Києва.
В переліку самовільно розміщених та безхазяйних рекламних засобів, що підлягають демонтажу, який є додатком до Розпорядження Київського міського голови № 607 від 14.11.2007 «Про демонтаж самовільно встановлених засобів зовнішньої реклами» включено ряд конструкцій, що належать ТОВ «Етикет.Ка». Спілка вітає послідовні дії Комісії з питань реклами при КМДА на чолі з Бассом Д.Я. та Головного управління з питань реклами по очищенню міста від самовільно встановлених рекламоносіїв та закликає пришвидшити демонтаж всіх незаконних рекламних конструкцій та відновити порушені права законослухняних учасників ринку.

Спілка підприємств зовнішньої реклами

Похожие пресс-релизы